G20_2336

Відома українська ведуча телеканалу СТБ Надія Матвєєва стала героїнею соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе», головний меседж якого — «Сходи до мамолога — збережи життя». Телеведуча розповіла про те, чому взяла участь у такій кампанії та поділилася своїми секретами краси і здоров’я.

Ви завжди чудово виглядаєте на екрані і в житті. У чому секрет Вашої краси?

Дякую за комплімент. Я думаю, що привабливість жінки — це поєднання її здоров’я, впевненості, гармонії та, звичайно, засобів догляду, які є в доступі. І я намагаюся чим старшою стаю, тим більшою мірою гармонійно це поєднувати, щоб бути задоволеною результатом і отримувати такі приємні компліменти.

Чи доводилося Вам у житті вдаватися до будь-яких дієт?

У студентські роки на першому курсі інституту я поправилась майже на 10 кг і потім за літо скинула зайві кілограми, але я практично голодувала — така жорстка була дієта, неграмотна. Тільки в силу молодості організму і того, що раніше дієтами я не захоплювалася, це, так би мовити, зійшло мені з рук. І з того часу вага приблизно однакова.

Чи є у Вас свій власний стиль харчування?

Мені найбільше до душі кето-харчування. Це раціон, заснований на великій кількості жиру — до 75%, 15-20% — білка і практично зовсім немає вуглеводів. Мені подобається, тому що тільки таким чином я можу долати свою тягу до солодкого. Плюс, це окремий спосіб отримання організмом енергії не з вуглеводів, а з кетонів, які утворюються в процесі перетравлення корисних жирів, якщо немає зайвих вуглеводів. Це ціла система, і періодично я використовую її — і завжди виходить хороший результат. І вага приходить в хороший стан, і енергія на висоті.

SOCIAL-CANCER-BORD-6000x3000_MATVEEVA-1

Ритм життя людини публічної, телевізійної досить насичений і напружений. Як Ви справляєтеся з навантаженнями? Чи є власний рецепт?

Справитися з навантаженням можна тільки поєднуючи його з відпочинком. Ось тут чудес не існує. Якщо перевантажувати свій організм, не виділяти собі час на те, щоб розслабитися і привести в порядок здоров’я і душевний стан, то накопичений стрес призведе до великих проблем. Про це завжди потрібно пам’ятати. Тому при можливості я відпочиваю без докорів сумління, без думки «ой, я нічим не зайнята, це так погано». Це добре, це необхідно і потрібно вишукувати такі можливості для себе.

Що для Вас означає справжній відпочинок? Як він виглядає?

Справжній відпочинок — це коли зовсім немає зв’язку з роботою, з професійними турботами. Для мене це обов’язкова наявність свіжого повітря і великих відстаней для того, щоб я могла багато ходити, тому що піші прогулянки, ходьба — це моя медитація, моє розслаблення, моя фізичне навантаження, це, можна сказати, моє хобі, і під час відпочинку в тому числі.

Як Ви ставитеся до свого здоров’я? Чи регулярно робите медичні обстеження? Чи відвідуєте лікарів? Зокрема, мамолога.

Так, я намагаюся стежити за своїм здоров’ям, і пам’ятаю, що профілактика набагато краще і дешевше ніж лікування. Проходжу необхідні обстеження у тих лікарів, які рекомендовані для мого віку. У тому числі і мамолог, звичайно.

Чи доводилося Вам стикатися з онкодіагноз у знайомих?

У моєї мами було онкологічне захворювання, яке виявили на пізній стадії, але, на щастя, операція була успішною і зараз стан здоров’я мами в цьому плані хороший. Я надзвичайно щаслива, що саме так це завершилося на даний момент. Що буде далі — подивимося. У моєї двоюрідної сестри онкологічне захворювання молочної залози, вона перенесла операцію, важке лікування, зараз знаходиться в стадії ремісії. Обидва випадки — це коли вже з проблемою прийшли до лікаря, і не на ранній стадії, а коли вже були явні ознаки. І це ще один приклад і вказівка по життю мені до того, щоб запобігати таким ситуаціям і вчасно звертатися до лікаря.

Чому Ви вирішили підтримати проект з боротьби з раком молочної залози «Обіцяй собі берегти себе»?

Проект «Обіцяй собі берегти себе» стосується кожної жінки, як з’ясовується, в будь-якому віці. Для того, щоб в нашій країні всі жінки були здорові, використовуючи можливості сучасної медицини, необхідно до кожної жінки донести розуміння, як запобігти важкій стадії хвороби, як самотужки подбати про себе, як вчасно звернутися до лікаря. І цю думку потрібно доносити постійно, наполегливо, регулярно для того, щоб це стало нормою і звичкою для наших жінок. Ось чому я з радістю беру участь в цьому проекті.

Кілька мотиваційних слів для жінок, щоб вони любили і піклувалися про себе.

Будемо чесними, наше тіло — єдине, чим ми можемо розпоряджатися в цьому житті. І то, до певного моменту. Тому потрібно зберегти його в гармонії, в силі, в енергії для того, щоб життя було повноцінним, для того, щоб життя жінки було в любові — до себе, до оточуючих, в любові від близьких людей, від друзів. Це така гармонія, якої ми досягаємо в процесі всього життя. І я дуже прошу вас, дівчата, жінки, розмірковуйте про це. І ці роздуми дадуть вам сили, мотивацію, енергію зробити прості речі, які можуть зберегти вам здоров’я і навіть життя. І як я люблю говорити — все буде добре. Обіймаю.

Добавить комментарий