Звіт серпень

Ми дякуємо всім, хто в серпні 2020 року став благодійником і допоміг БФ «Квітна» рятувати українських жінок!

Амбасадор проекту «Обіцяй собі берегти себе», телеведуча каналу СТБ Надія Матвєєва у серпні записала відео-звернення до українських жінок: «Я точно знаю, що краса і впевненість у собі — це відображення внутрішньої гармонії та міцного здоров’я. Щоб бути спокійним за своє здоров’я обов’язково раз на рік відвідуй мамолога».

У серпні, а саме з 1 по 7 число, відзначається Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Звісно, Благодійний фонд «Квітна» підтримав цей рух та опублікував низку освітніх матеріалів про важливість грудного вигодовування та вплив цього процесу як на жінку, так і на немовля.

В останній місяць літа на офіційному сайті фонду вийшло два матеріали з результатами досліджень щодо зв’язку раку молочної залози та серцево-судинних захворювань, а також взаємозв’язку між вагітністю та розвитком раку молочної залози у жінок з мутацією генів BRCA1 та BRCA2.

У серпні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 87 927,27 грн. Завдяки цим коштам нам вдалося:

  • Лікування та придбання препаратів для підопічних — 115 490 грн.
  • Гарантійні листи на лікування підопічних – 146 390,5 грн.
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 23 109,07 грн.

Благодійний фонд «Квітна» звертається до брендів, організацій, об’єднань та кожного українця зокрема – уже за 30 днів розпочинається Всесвітній місяць боротьби з раком молочної залози. Щороку в Україні свідомих людей, що приєднуються до цього надважливого руху, стає все більше. Ми надзвичайно щасливі цьому факту. І запрошуємо кожного долучитися до наших ініціатив і врятувати життя українських жінок від раку молочної залози.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий