Banner

На додаток до своєї безперервної діяльності протягом року щодо обізнаності про рак молочної залози провідний бренд RevitaLash Cosmetics розпочинає жовтневу кампанію в Україні щодо своєчасної діагностики та лікування від РМЗ. З 1 до 30 жовтня, купуючи продукти бренду, ви робите благодійний внесок у Фонд «Квітна», який допомагає жінкам з таким діагнозом і проводить навчально-просвітницькі кампанії щодо профілактики і своєчасної діагностики раку грудей.

Упродовж місяця всі продукти бренду продаватимуться в рожевих упакуваннях, всередині яких буде листівка з правилами самообстеження молочних залоз, який потрібно проводити щомісяця кожній жінці.

Придбати легендарні продукти можна за посиланнями:

На сайті бренду 

Instagram 

Facebook 

10-01

Безперервна підтримка кампаній щодо поінформованості про рак молочної залози — це вшанування засновником та генеральним директором RevitaLash Cosmetics, доктором медичних наук Майклом Бринкенгоффом своєї покійної дружини Ґейл. Жінці у 32 роки поставили діагноз рак молочної залози, і саме для неї люблячий чоловік створив продукт, з якого виріс міжнародний бренд. Косметика RevitaLash призначила своєю місією цілорічно передавати частину виручки від продажу продукції на заходи щодо обізнаності про рак молочної залози.

Цього року фінансова підтримка з головного офісу бренду надійшла в Україну, де RevitaLash Cosmetics представлений всього рік. Це вперше в світі, коли представникам бренду у іншій країні вдалося так швидко отримати міжнародне визнання і благодійний грант.

«Мені пощастило знайти спосіб допомогти любій дружині Ґейл під час відновлення після запеклої боротьби з раком. Це справжнє щастя – бачити, як вона тішиться, дивлячись на свої розкішні прекрасні вії!», — засновник бренду доктор Майкл Брінкенгофф.

10-16 B 10-25

Добавить комментарий