Звіт вересень

Вітаємо українців з початком місяця, коли увага всієї світової спільноти прикута до проблем обізнаності та своєчасної діагностики раку молочної залози – Breast Cancer Awareness Month.

Не зважаючи на те, що просвітницька робота щодо РМЗ – наша щоденна і цілорічна діяльність, ми не стоїмо осторонь «рожевого місяця» і запрошуємо усіх долучитися до соціальних активностей, а саме:

У вересні 2020 року відбулася важлива подія для українського суспільства — КНП «Уманська міська лікарня» отримала 2,5 млн грн від меценатів Ізраїлю благодійних коштів для облаштування ПЛР-лабораторії. Засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн був одним із учасників ініціативної групи, завдяки роботі якої це стало реальністю.

У перший осінній місяць до Благодійного фонду «Квітна» звернулася 37-річна самотня мама двох дітей по допомогу в лікуванні раку молочної залози – Оксана Пахомова. У березні поточного року жінка дізналася про свій діагноз — рак молочної залози і вже пройшла шість курсів хіміотерапії, які показали позитивні результаті. На черзі – операційне втручання, на яке вкрай необхідно зібрати 25 000 грн. У лікуванні категорично не можна робити паузу, аби не зменшити його ефективність, тому просимо кожного долучитися до збору коштів і зробити будь-який посильний благодійний внесок.

У вересні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 274 845,61 грн. Завдяки цим коштам нам вдалося:

  • Лікування та придбання препаратів для підопічних — 170 165, 95 грн;
  • Гарантійні листи на лікування підопічних – 66 217 грн;
  • Інформаційні витрати з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 75 513,85 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий