name -    PosterMyWall - 2021-04-02T165331.673

Фізичні вправи позитивно впливають на фізичне, психологічне і психічне здоров’я. Особливо корисно займатися спортом зранку. Вранішня зарядка допомагає позбавитися зайвої ваги, наситити організм киснем, зарядитися енергією та бадьорістю.

Та, аби зарядка була не лише корисною, а й приносила задоволення, розпочинати фізичні вправи необхідно поступово, остаточно розбудивши організм.

Насамперед потягніться та зробіть легку розтяжку м’язів. А потім можна братися за більш інтенсивні вправи.

Скакалка або біг на місці 1-5 хвилин. Починати зарядку корисно з кардіонавантаження. Стрибки на скакалці або біг на місці запустять у роботу весь організм і допоможуть натренувати м’язи рук, ніг, живота і спини, а також «спалять» десятки калорій.

Планка 30-60 секунд. Ця вправа допоможе стабілізувати та посилити практично всі м’язи і добре підтягнути живіт та стегна.

Прес-скручування 60 секунд. Ляж на килимок, під сідниці поклади долоні, ноги випрями і підійми над підлогою. Піднімай верхню частину тіла, а шию залиш розслабленою, щоб вийшла буква «V». У цій вправі чим нижче ноги до підлоги, тим краще. Головне — ноги не повинні торкатися підлоги.

30 присідань. Для правильного виконання цієї вправи необхідно стежити за диханням. Опускаючись до низу видихаємо, на підйомі вдихаємо повітря. Також важливо тримати спину рівно, напружити прес і стискати м’язи сідниць під час присідань.

По 15 випадів на кожну ногу. Випади можна робити як вперед, так і в бік, чергуючи ноги. Для цього постав одну ногу попереду або в сторону від іншої (в залежності від того, який випад виконуєш) і присідай.

Місток 15-20 разів. Ляж на килимок, ноги зігни в колінах, вприся п’ятами в підлогу. Підійми таз та напруж сідниці. Якщо хочеш пропрацювати паралельно і м’язи стегон, підіймаючи таз розводь коліна в сторони. Верхню частину тіла при цьому залиш на підлозі.

Підйоми ніг лежачи на боці по 60 секунд. Ляж на лівий бік, ноги зігни в колінах. Піднімай праве коліно догори на 60 градусів. Потім опусти у вихідне положення. Роби вправу протягом хвилини, а потім перевернись на правий бік і повтори навантаження на іншу ногу.
За тиждень регулярних занять тривалість і кількість вправ можна збільшувати і робити все по два-три заходи, враховуючи на самопочуття.


Джерело:
COSMOPOLITAN

Добавить комментарий