729_486_57a0af9181fc3

Сьогодні — 20 жовтня — щорічний день боротьби з раком молочної залози в Україні. І, як завжди, наші чоловіки «поховалися в кущі …» Боягузтво, небажання брати на себе відповідальність — думаю, що саме ці причини призводять до високої смертності від раку грудей в Україні.

12 відсотків серед наших народних депутатів — жінки, всі інші у Верховній Раді — чоловіки. І ці чоловіки бояться проблем! Бояться взяти на себе відповідальність за тих, кому вони все життя клянуться в любові, кого обіцяють берегти і плекати.
Але … Дозволю собі нагадати. Чоловіком може називатися тільки той, хто бере на себе відповідальність за свою жінку.

На жаль, в Україні цього не відбувається. На всіх прес-конференціях, присвячених захворюваності на рак молочної залози і боротьби з ним, присутні в основному жінки. Благодійні фонди, які борються з раком молочної залози і допомагають українкам, на 99% складаються з жінок. А де ж чоловіки?

Повторюся, чоловіки «втекли в кущі». Але, якщо б найбільший рівень смертності в країні був пов’язаний із захворюванням статевих органів чоловіків — з яєчками, то напевно б цю проблему вирішували б набагато ефективніше.

Чоловіки, згадайте про свою матір, про свою дружину, про своїх сестер і дочок! Ми підемо, а наші діти залишаться. Наша охорона здоров’я в нинішньому вигляді ви передасте їм у спадок?

Що ж робити? Треба вирішити проблему одним простим законопроектом: законопроектом про обов’язкове страхування жінок! Щомісячна копійчана (по суті, в 100 гривень на місяць) страховка і обов’язковий щорічний скринінг і мамографія припинили б все засідання і балаканину, і закрили б всі статті витрат у держбюджеті. Це смішні витрати на страхування в порівнянні з масштабами і зростанням захворюваності на рак молочної залози в Україні!

До речі, жінки не повинні чекати, коли «чоловіки вийдуть з кущів» і почнуть їх рятувати. Жінки повинні мотивувати чоловіків. Вони завжди дуже добре реагує на слово «слабо». А слабо чоловікам помітити вас — жінок? Щороку в Україні помирає 7,5 тисячі жінок — це невелике місто.
Чоловіки, вам слабо? Виходьте з кущів!

Добавить комментарий