b-s-r-1

Мета проекту — привернути увагу до важливості профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози. Закликати жінок регулярно проходити скринінги здоров’я молочних залоз.

Проект триває з 15 травня до 20 червня.

Кожна бажаюча може прийти з мамою, сестрою, подругою, колегою та пройти дві мамографії за ціною однієї (або: 2 УЗД за ціною одного, або: мамографія + УЗД зі знижкою 50%).

Крім того, всі відвідувачі клініки отримують інформаційні листівки від БФ «Квітна» з правилами проведення самообстеження молочних залоз, яке потрібно проводити кожній жінці щомісяця з 5 по 12 день циклу.

А також буде створений мотиваційний відеоролик за участі жінок, які пройшли лікування раку молочної залози.

изображение_viber_2021-05-14_17-00-24

Чому це важливо?

Рак молочної залози – найпоширеніше серед жінок онкологічне захворювання, яке щороку уносить життя 6 000 українок. Показник смертності в Україні на 56% перевищує світовий рівень. Передусім це відбувається через нехтування плановими обстеженнями та пізню діагностику захворювання. При ранній діагностиці рак у абсолютній більшості випадків виліковний!

Ми хочемо, щоб дівчата та жінки піклувалися про себе та берегли своє здоров’я. Тому закликаємо проходити профілактичні скринінги, та йти по життю впевнено та легко!

Мамографія – це 1 година часу, яка може подарувати десятки років життя.
Ми хочемо зберегти здоров’я та життя наших мам, подруг, сестер, колег та інших близьких нам жінок.

Бережи Себе, Рідна! Пройди УЗД або мамографію.

 

Добавить комментарий