photo_2021-06-04_11-37-10 2

3 червня 2021 року Благодійний фонд «Квітна» передав хірургічне обладнання у відділення пухлин грудної залози та її реконструктивої хірургії Національного інституту раку.

ТОВ «Рекордаті Україна» завдяки сприянню постійного партнера Фонду «Аптеки Доброго Дня» здійснив благодійну допомогу. Благодійний внесок допоміг здійснити це життєво важливе придбання на суму 50 994, 27 грн.

Фонду вдалося придбати:

  • Голкотримачі хірургічні Crille-Wood – 2шт;
  • Апроксиматор хірургічний Blemer-Muller – 1 шт;
  • Зажими хірургічні судинні – 4 шт;
  • Кліпаплікатор Ligaclip для малих кліпс – 1 шт;
  • Ножиці хірургічні Kilner – 1 шт.

photo_2021-06-03_17-31-03

«Ці інструменти ми в основному використовуємо для реконструктивно-відновлювальної і мікро-хірургії. Після того, як видаляється пухлина, потрібно відновити об’єм і форму органу, тоді переміщуємо чи власні тканини, чи використовуємо імплантат. І це саме той інструментарій, що допомагає нам проводити подібні операції», — розповідає професор, зав. відділенням пухлин грудної залози та її реконструктивної хірургії Національного інституту раку Іван Смоланка.

photo_2021-06-03_17-31-06

«Зазвичай люди звикли отримувати і часто думають, що в цьому полягає багатство, а справжнє людське багатство вникає лише, коли людина щиро віддає. Як наші лікарі, наші професори віддають свої знання, навички, таланти, аби відновити здоров’я людей. Коли віддаєш – насправді отримуєш. Всі ці інструменти будуть використані задля здоров’я і блага людини. Ми з глибокою повагою і вдячністю ставимося до людей, що допомагають Національному інституту раку. Дякую особисто керівництву Фонду «Квітна» — засновнику Уріелю Штерну та директору Григорію Колодачу. І бажаємо, щоб таких людей в нашій країні було більше», — подякував в.о. директора НІР Андрій Шипко.

«Фонд вже більше чотирьох років допомагає Національному інституту раку – відділенню грудної залози, а також науково-дослідній лабораторії експериментальної онкології, а також на початку пандемії Covid-19 допомагали з захисним екіпіруванням для лікарів та комплектуючими для апаратів ШВЛ. Ми дуже раді, що завдяки спільним зусиллям із нашими партнерами вдається регулярно допомагати тим чи іншим обладнанням», — зазначив директор БФ «Квітна» Григорій Колодач.

photo_2021-06-03_17-31-05

Добавить комментарий