лого старгейт+

Благодійний фонд «Квітна» з великою радістю та гордістю представляє нового партнера конкурсу краси унікального формату «Квітуча українка» — компанію «Stargate Ukraine»!

Компанія «Stargate Ukraine» — стабільний партнер для українських моряків,  єдиний представник японської судновласницької компанії «K-Line» в Україні. У світовому співтоваристві все частіше піднімається тема того, що інвестування в жінок — це найбільш ефективний спосіб підйому спільнот, компаній і навіть країн. Відповідаючи світовому заклику щодо гендерного балансу та залучення жінок в морський сектор, компанія «Stargate Ukraine» підтримує жінок в їх інтеграції в морську галузь. Не залишаються без уваги дружини моряків, що працюють в компанії, їм забезпечено повне медичне обслуговування за програмою медичного страхування.

Розуміючи важливість і відповідальність за своє здоров’я і здоров’я своїх близьких, «Stargate Ukraine» підтримує ініціативу БФ «Квітна» та ідею того, що здоров’я українських жінок — це майбутнє нашої країни.

Добавить комментарий