BIGBOARD_SOCIAL-CANCER_6000x3000_MOGILEVSKAYA_PREVIEW-2

Відома українська співачка та продюсер, засновник школи «Talant school» Наталія Могилевська стала амбасадором соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе», ініційованим Благодійним фондом «Квітна».

Легендарна артистка звернулася до всіх українок із закликом «Сходи до мамолога — збережи життя» і нагадала про те, наскільки важливо дбати про своє здоров’я, любити себе і регулярно проходити обстеження молочної залози.

«Дорогі жінки, ми всі так прагнемо бути успішними, так поспішаємо, часом забуваючи про найголовніше. Прошу вас, бережіть себе та своє здоров’я. Приділи собі всього одну годину на рік – сходи до мамолога. Будь щасливою та здоровою!», — наголосила Наталія Могилевська.

Нагадаємо, що «Обіцяй собі берегти себе» — соціальна кампанія, покликана привернути увагу громадськості до проблеми раку молочної залози в Україні. Головна мета проекту — здорова і щаслива українка. Врятувати одне життя — значить врятувати все людство. Але рятувати інших потрібно, почавши з себе. Саме тому проект і носить назву: Обіцяй собі берегти себе.

Участь у ньому вже взяли і продовжують брати відомі українські жінки. Наші зірки власним прикладом показують, що важливо берегти себе і проходити обстеження. Це не страшно, це потрібно робити регулярно і всім. Кожна з учасниць проекту — кумир для тієї чи іншої українки, тому їхні меседжі часто працюють краще, ніж рекомендації лікарів.

BIGBOARD_SOCIAL-CANCER_6000x3000_MOGILEVSKAYA_PREVIEW-2

Проект уже підтримали:

Джамала – співачка, переможниця «Євробачення-2016»

Оля Полякова – співачка, телеведуча

Василіса Фролова — теле-радіоведуча

Ольга Сумська – актриса, телеведуча

Олена Кравець – актриса студії «Квартал 95»

Ганна Різатдінова — бронзовий призер Олімпійських ігор з художньої гімнастики

Аніта Луценко — телеведуча, тренер-мотиватор

Габріелла Массанга — телеведуча

Марічка Падалко — ведуча телеканалу 1+1

Іріша Блохіна — телеведуча, тренер збірної України з художньої гімнастики

Тоня Матвіжнко – співачка

Яніна Соколова – телеведуча, журналістка, акторка

Надія Матвєєва – ведуча телеканалу СТБ

Марина Поплавська — актриса Дизель Шоу

Завдяки соціальній кампанії Благодійний Фонд «Квітна» має намір допомогти кожному українцю усвідомити особисту відповідальність за своє здоров’я і сформувати культуру профілактики раку молочної залози. В Україні дуже низький рівень поінформованості про РМЗ. Про цю хворобу соромляться і бояться говорити, про неї намагаються мовчати. Необхідно глобально і загальнонаціонального підняти питання захворювання, а головне — профілактики раку молочної залози і його ранньої діагностики.

Добавить комментарий