DSC_0794

21 жовтня в Києві пройшов ІІ Український форум з охорони здоров’я 2016 ( «Ukrainian Healthcare Forum ’16»). Участь у заході взяли також представники Благодійного фонду «КВІТНА».

Форум зібрав фахівців, пов’язаних зі сферою медицини за різними напрямками — це і представники влади, і медики, і керівники медичних центрів, і інвестори, і представники ЗМІ. Організатори впевнені, що тільки в такій спільній роботу можна досягти розвитку та позитивної динаміки.

DSC_0794

Весь захід було поділено на чотири панельні дискусії. Під час кожної з них по темі виступали доповідачі, після чого спілкування проходило у форматі питань та їх обговорення. І так, темами сесій були:

  1. «Державна стратегія розвитку українського сектору охорони здоров’я до 2020»
  2. «Медичні установи як бізнес»
  3. «Розвиток української фармацевтичної промисловості»
  4. «Високотехнологічне медичне обладнання»

По кожній із перерахованих вище тим виступали представники конкретних галузей медицини, після чого слідувала дискусія з професіоналами різних відгалужень. Така форма прямого спілкування між фахівцями різних областей дає можливість оцінити ситуацію повно, щоб визначити максимально ефективний варіант подальшого розвитку. Саме на це і спрямований Форум і подібні зустрічі.

DSC_0822

Представникам Благодійного фонду КВІТНА вдалося поспілкуватися з багатьма фахівцями на тему боротьби з раком молочної залози і перспективами боротьби з цією страшною хворобою з урахуванням сучасної ситуації в українській медицині. На заході піднімалися питання проведення мамографії та впливу цієї процедури на організм жінки. В ході обговорень фахівці прийшли до спільного знаменника, що для кожної жінки профілактика онкології (а це здоровий спосіб життя, регулярне обстеження у медиків і щорічна мамографія або УЗД) — це найоптимальніший варіант, щоб максимально убезпечити себе від онкології.

Медики розповіли про нові технології лікування раку грудей, які починають використовувати в Україні. Всі нововведення спрямовані на збільшення можливості повного одужання після онкології, а також максимально ефективного лікування з мінімальними витратами.

На ІІ Українському форумі з охорони здоров’я піднімалося також питання щодо реформування сфери охорони здоров’я в Україні. Думку засновника Благодійного фонду «КВІТНА» Уріеля Штерна і пропозицію щодо введення обов’язкового страхування для жінок можна прочитати тут.

DSC_0797

Добавить комментарий