IMG_6084

У жовтні Sleeper перерахує кошти з продажу рожевих речей на підтримку онкохворих жінок. Також бренд організовує обстеження грудей для всіх бажаючих жінок-співробітниць.

Жовтень – місяць профілактики і боротьби з раком молочної залози. Шостий рік поспіль бренд мультифункціонального одягу Sleeper підтримує світову ініціативу.

Рак молочної залози – одне з найпоширеніших онкологічних захворювань у світі. За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я в 2020 році на рак молочної залози захворіло понад 2,2 мільйони жінок у всьому світі.

Снимок экрана 2021-10-04 в 13.54.57

У команді Sleeper 90% співробітників – це жінки різного віку. І для того, щоб проявити солідарність з тими, хто проходить через цей дуже складний час, бренд перерахує відсоток коштів з продажу рожевих речей для підтримки онкохворих жінок.

IMG_6080

Також у цьому році бренд створить корисну щорічну традицію – у жовтні всі бажаючі жінки-співробітниці бренду відправляться на обстеження молочної залози.

Щорічний загальний медичний огляд необхідний незалежно від віку, і він також повинен включати відвідування мамолога. За словами фахівців, кожна дівчина з 18 років щороку повинна проходити УЗД молочної залози, а з 45 років – мамографію. Рання діагностика і правильна профілактика здатні запобігти або знизити ризик ракових захворювань, а виявлення раку на ранній стадії дає більше шансів на повне одужання.

«Переважна більшість наших колег – це жінки, – каже співзасновниця бренду Катя Зубарєва. – Ми всі ці роки, працюючи пліч-о-пліч, знаємо як складно іноді вирватися зі своєї звичної рутини – кар’єри, сім’ї, наших різного роду захоплень для того, щоб інвестувати час у себе і пройти щорічний чекап.»

IMG_6086

«Для того, щоб не забувати про цей невеликий крок, який може попередити ті наслідки, з якими пов’язане лікування, – доповнює співзасновниця бренду Ася Вареца, – ми ініціюємо традицію обстеження грудей, яке ми будемо проходити щороку в жовтні, разом  з нашою командою. Ми підберемо діагностику в залежності від віку наших співробітниць – УЗД для жінок до 45 років, а з 45 років – мамографію.»

Sleeper співпрацює з українським благодійним фондом «Квітна» вже третій рік поспіль. Фонд надає адресну допомогу жінкам з раком молочної залози, а також веде постійну активну інформаційну та освітню діяльність у цій сфері.

«Нам приємно, що у нас є такі постійні партнери як український бренд Sleeper, які ініціюють соціальні кампанії заради здоров’я жінок. Третій рік поспіль ми консолідуємо наші зусилля, щоб ще більше жінок знали, як зберегти своє здоров’я, красу і життєву енергію. Нехай кожна жінка буде амбасадором  здорового способу життя, принаймні для своїх дітей, і тоді щасливе майбутнє нам забезпечено», – говорить засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн.

Продажі стартують на сайті бренду 1 жовтня 2021 року.

IMG_6084

Добавить комментарий