IMG_8931 – копія

Всесвітньо відомий український бренд білизни Zhilyova долучився до соціальної місії Благодійного фонду «Квітна» та ініціював кампанію, присвячену «рожевому жовтню».

У всьому світі жовтень — місяць обізнаності про методи профілактики та своєчасної діагностики раку молочної залози. Вирішенням саме цих задач в Україні займається Благодійний фонд «Квітна» щодня, і не лише у жовтні.

Бренд Zhilyova Lingerie вже не вперше підтримує БФ «Квітна» у нашій соціальній місії. Цього року компанія відрахує 20% від продажів білизни серії Ocean на проведення просвітницької діяльності Фонду. Акція триватиме з 12 до 31 жовтня 2021 року. Підібрати комплект та придбати білизну Ви можете за посиланням: https://zhilyova.ua/collections/ocean

Нагадаємо, український бренд Zhilyova був заснований в 2014 році дизайнером Валерією Жильйoвою.

Сьогодні Zhilyova — найпопулярніший бренд нижньої білизни не тільки на території України, а й у Польщі, Швейцарії, Франції, Латвії, Італії, США, Японії та Австралії.

Дівчата з різних куточків світу вже записали цей бренд в число улюблених, а географія представленості бренду постійно розширюється. Про бренд писали Forbes, Vogue, Hypebae, Harper’s Bazaar, Elle, L’Officiel та інші світові медіа.

Zhilyova розвиває інноваційне сприйняття нижньої білизни, переступаючи через класичні стереотипи, тому в 2020 році команда зробила ще один крок в технології, першими в світі білизни запустивши веб-сайт з функцією AR.

Zhilyova використовує виключно високоякісні матеріали та компоненти, залишаючись свідомими на кожному етапі: від виробництва та умов праці до якості матеріалів. Бренд виступає проти надвиробництва та надмірних відходів.

IMG_0681 IMG_4336 IMG_5068IMG_8920 IMG_8926.JPG IMG_8931

Добавить комментарий