Анна Горбань, заступник головного лікаря клініки «Борис» з питань педіатрії, поділилася з Благодійним фондом «КВІТНА» формулою здоров’я для жінок старшого віку.

«Чим старший вік, тим важливіше тримати себе у формі. Правила, які потрібні для здорового способу життя, зберігаються для будь-якого віку. Я не вважаю, що є поняття «вік бабусь», є поняття віку, коли потрібно просто займатися собою. Онуки — це чудово, правнуки — ще краще. Родина — це те, що робить нас щасливими і дозволяє уникати великої кількості стресу, але це не означає, що ми повинні припиняти себе любити», — каже Анна Горбань.

Ось такий рецепт підтримки в тонусі свого організму дає лікар: «В день потрібно проходити 5 кілометрів, і, повірте, це не так довго. Навіть, якщо ви з паличкою, навіть, якщо у вас є якісь обмеження, існують інші форми, як можна досягти цих фізичних навантажень. Безумовно, потрібно тримати у формі своє тіло, і для цього потрібна гімнастика і потрібен тренер, який розбирається і допомагає Вам. Незважаючи на всі Ваші хвороби і стани, потрібно тримати себе в формі. Тому що будь-який діагноз не є протипоказанням бути здоровим.

Як один із прикладів, як організувати свій день для того, щоб займатися фізичним навантаженням, навіть коли ви працюєте, — це паркувати машину на відстані приблизно 1,5-2 км від будинку. І ви будете знати, що вранці ви повинні пройти цю дистанцію, щоб сісти за кермо, і ввечері — залишивши машину, щоб завтра вранці стати здоровішими».

Дорогі наші бабусі, будьте з нами здоровішими.

Добавить комментарий