укр

Жовтень – «рожевий» місяць, який у всьому світі присвячений руху за обізнаність щодо профілактики та своєчасної діагностики раку молочної залози. В Україні за цю місію відповідає Благодійний фонд «Квітна» — і не лише у жовтні, а щодня упродовж кожного року своєї діяльності. Та, не зважаючи на нашу постійну роботу за здоров’я українок, жовтень щорічно є особливим місяцем.

Ми надзвичайно раді і вдячні усім нашим партнерам, які підтримують ініціативи Фонду, а також реалізують власні благодійні проекти та заходи. Цього року ми постаралися охопити максимальну кількість жінок, аби кожна згадала про важливість відвідування мамолога і зробила це уже найближчим часом.

У жовтні вулиці столиці прикрашали 15 білбордів і 15 сітілайтів соціальної реклами «Обіцяй собі берегти себе» із зображенням телеведучої Марічки Падалко, співачок Олі Полякової та Джамали, розміщені завдяки співпраці з Київською міською державною адміністрацією.

А також ще сім білбордів із зображенням співачки Наталії Могилевської, акторки Олени Кравець і засновника БФ «Квітна» Уріеля Штерна розташовані на в’їзді та виїзді зі столиці.

Напередодні Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби з раком молочної залози соціальний проект «Обіцяй собі берегти себе» з’явився також і в Закарпатській області. Розміщення соціальної реклами в медичних закладах області стало можливим за сприяння Закарпатського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України.

Аби привернути вашу увагу до проблеми раку грудей, на найбільшому фасаді ТРЦ «Гулівер», площею 17 тис. квадратних метрів, 14-15 та 19-20 жовтня транслювалася соціальна кампанія «День М». Це вже вдруге ТРЦ долучився до місії БФ «Квітна» під час «рожевого жовтня».

20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, на звернення БФ «Квітна» Пішохідний міст над Дніпром у столиці світився рожевим.

Також 20 жовтня Центр громадського здоров`я ініціював вебінар на тему: “Рак молочної залози: запобігання хворобі та підтримка пацієнтів” за участі Благодійного фонду “Квітна”. Представник фонду Олена Берегова розповіла, що найдієвішим на сьогодні способом подолання смертності від раку молочної залози в Україні та світі є рання діагностика. Тому важливо привити здоровим жінкам культуру профілактичних обстежень. Саме цю місію виконує Фонд “Квітна”.

З метою навчити жінок правильно турбуватися про здоров’я своїх грудей, БФ «Квітна» провів розіграш трьох безкоштовних мамологічних обстежень. Переможниці конкурсу пройдуть обстеження у новітньому медичному закладі – Спеціалізований мамологічний центр.

26 жовтня компанія «Адамантика» та бренд ikoo провели освітній бранч Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива» з нагоди відзначення «рожевого жовтня» у всьому світі. На заході відбулась презентація благодійного Charity box, кошти з продажу якого підуть на боротьбу з раком молочної залози у благодійний фонд «Квітна». Окрім косметики люкс якості брендів зі світовим ім’ям, яка допоможе вам турбуватися про своє волосся та шкіру, у боксах кожен покупець знайде знижку на обстеження в Спеціалізованому мамологічному центрі, а також листівку із правилами самообстеження від БФ «Квітна».

Вже другий рік поспіль у жовтні офіційний дистриб’ютор бренду Revitalash® Ukraine в Україні, компанія Starlit, разом із головним офісом передають фінансові внески українському благодійному фонду «Квітна». Також компанія вирішила додатково ініціювати фото-проект для привернення уваги до раку молочної залози та залучили до нього двох підопічних фонду. Крім того, 27 жовтня пройшов благодійний захід у закладі Zweig. На івенті виступили: CEO & Founder «Starlit» Тетяна Таран, директор БФ «Квітна» Григорій Колодач, а також була відзначена плідна робота лікарів-мамологів і нагороджені представники цієї професії.  У завершення вечору виступила лікар-трихолог Ірина Попова.

Цього року бренд Zhilyova Lingerie відрахує 20% від продажів білизни серії Ocean на проведення просвітницької діяльності Фонду. Акція тривала з 12 до 31 жовтня 2021 року. Це вже не вперше всесвітньо відомий український бренд підтримує БФ «Квітна» у соціальній місії.

Намагаючись допомогти одужати хворим на рак грудей жінкам, бренд білизни brabrabra запустив благодійну кампанію #ВІДЧУЙСВОЇГРУДИ, де з 16 до 31 жовтня 2021 року з кожної покупки в brabrabra буде перераховано 50 грн до БФ «Квітна» на лікування підопічних Фонду.

Також до цієї місії долучився і відомий бренд Sleeper, який створює елегантний одяг для дому. Він перерахує кошти з продажу рожевих речей на підтримку онкохворих жінок і організовує обстеження грудей для всіх бажаючих жінок-співробітниць.

А французький бренд білизни Etam спрямував соціальну кампанію на збір коштів для придбання обладнання у Науково-дослідну лабораторію Національного інституту раку. З цією метою у всіх магазинах мережі проходить благодійна акція «Ми піклуємося».

Захід із соціальною метою пройшов 19 жовтня у м. Дніпро. Торговий комплекс Delmar Mall провів освітню лекцію щодо профілактики та своєчасної діагностики захворювань на рак молочної залози, порадував гостей цікавою програмою, захопливими історіями жінок, які подолали онкологічні хвороби та аукціоном.

Благодійну естафету переймають також ІТ-компанії. Наприклад, фірма Allvue з нагоди Всесвітнього місяця боротьби з раком молочної залози планує передати фонду «Квітна» благодійний внесок на проведення соціальних кампаній.

Одеське бістро Lou Lou також ініціювало благодійну акцію, в рамках якої весь прибуток від продажів ніжної повітряної меренги – нового десерту в меню «Lou Lou» — будуть спрямовані у благодійний фонд «Квітна» на проведення статутної діяльності.

Крім того Благодійний фонд «Квітна» підготував розгорнутий просвітницький матеріал, направлений на збереження здоров’я та догляд за молочною залозою, про що повинна знати кожна українка. Знайти його можна за посиланням.

31 жовтня 2021 року офіційно завершився етап онлайн-голосування в рамках конкурсу краси унікального формату «Квітуча українка» і вже за місяць учасниці дізнаються, хто посів три призові місця в кожному регіональному центрі змагання.

У жовтні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло  130 230,26 грн. Завдяки цим коштам нам вдалося:

  • Лікування та придбання препаратів для підопічних — 95 848,84 грн.
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 163 342,84 грн.

Добавить комментарий