name -    PosterMyWall - 2021-11-10T193636.513

Доброта — потужна сила, яка здатна змінювати життя окремих людей і творити історію цілих народів. Адже це — найбільша людська цінність, яка потім трансформується у любов, щастя, натхнення, задоволення і радість. Саме тому ділитися добротою так приємно і корисно водночас.

Провівши численні дослідження у 130 країнах світу, вчені з’ясували, що люди, які спрямовують значну частину своїх доходів на допомогу іншим, загалом почуваються щасливішими, ніж ті, хто витрачає гроші переважно на себе.

Водночас, науковці стверджують, що маленької допомоги не буває і цінним є будь-який прояв доброти.

Наприклад, підопічні БФ “Квітна”, — жінки, яким Фонд збирає кошти на лікування, розповідають, що їх дуже надихає підтримка інших людей. Звичайно, під час лікування раку життєво важливого значення має фінансова допомога, але навіть усвідомлення того, що в тебе вірять сотні зовсім незнайомих людей, наповнює радістю і допомагає акумулювати всі зусилля для одужання.

Важливим проявом доброти також є фізична та психологічна допомога. Не рідко людині потрібно просто “виговоритися” або щоб хтось посидів з дітьми, коли вона на прийомі у лікаря. Також цінною є інформаційна підтримка. Коли хворі діляться одне з одним знаннями і досвідом у подоланні захворювання.

Якщо ви маєте бажання допомогти конкретній людині у лікуванні раку молочної залози, здійснити благодійний внесок до БФ “Квітна” можна кількома зручними способами:
LiqPay на сайті БФ “Квітна”. Переходьте за посиланням і натискайте “Допомогти” (https://kvitna.org/7649-lyudmila-kozlova.html);
✅ Перераховуйте гроші на розрахунковий рахунок з призначенням “Людмила Козлова” (підопічна Фонду): UA193052990000026005026805254.

Для допомоги одразу великій кількості жінок, які проходять лікування раку грудей в НІР, долучайтеся до проекту БФ “Квітна” “Медичне обладнання для НІР”(https://kvitna.org/help?id=2307). Кошти спрямовуються у Відділення пухлин грудної залози і Науково-дослідну лабораторію Національного інституту раку.

Безцінним проявом доброти є турбота про усіх жінок з метою захистити їх від раку молочної залози. Для цього об’єктом допомоги обирайте соціально-просвітницькі проекти “Обіцяй собі берегти себе”, “Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі” та “День М” (https://kvitna.org/help).

Допомогти Фонду можна, просто скориставшись послугами наших партнерів, купуючи білизну французького бренду білизни Etam та бокси благодійності компанії “Адамантика”.

Також БФ “Квітна” запрошує соціально-відповідальний бізнес до співпраці, яка може здійснюватися у різних форматах (https://kvitna.org/spivpraciya):

  • проведення спільних благодійних заходів;
  • особливе свято;
  • Kvitna shop;
  • Тімбілдинг “Квітна”.

Тож проявляти доброту й турботу можна по-різному: надавши додатковий вихідний своїм підлеглим для проходження мамологічного обстеження, давши слушну пораду, допомігши фізично, психологічно чи матеріально людині, яка того потребує.

Ділитися добротою просто і дуже важливо.

Добавить комментарий