2022-04-11 09.46.10

Сьогодні численна кількість українців та українок, бізнесу, кожна справа та кожна волонтерська ініціатива мають свій «фронт», на якому вони можуть бути найбільш ефективними та корисними, та завдяки яким ми всі разом пришвидшуємо перемогу України у цій страшній війні.

Діагностичний центр «Дніпролаб» став першим, хто відновив свою роботу в Києві, Фастові та Черкасах. Детально про роботу центру, про послуги, які люди можуть отримати під час війни, та важливу місію закладу розповів журналістам Благодійного фонду «Квітна» генеральний директор «Дніпролаб» Владислав Пострелко.

ПЕРШИМИ ВІДНОВИЛИ РОБОТУ

Ми відновили роботу найпершими серед приватних діагностичних лабораторій в Києві, Черкасах та Фастові. На жаль, на сьогоднішній день, працюють не всі відділення, та ми намагаємося відкривати все більше і більше лабораторій, аби у кожного був доступ до якісної діагностики. Ми зіштовхнулися з великими складнощами в логістиці реагентів та доставці біоматеріалу до лабораторії, багато нашіх співробітників покинули місто, рятуючи своїх дітей. Наразі центру доводиться працювати «в мінус», тому що автоматичне обладнання розраховане на великий потік досліджень і щоденний запуск потужних аналізаторів потребує великої кількості ресурсів. Вартість досліджень ми не піднімали, прибуток — це не те, що турбує нас в цей час. Працюючи, ми переслідуємо дуже просту мету — продовжувати бути корисними пацієнтам, що довіряють нам вже більше сімнадцяти років, та збереження колективу. Тож сподіваємось і віримо у швидку перемогу, відновлення та стабілізацію життя в нашій країні.

Є категорії людей, для яких лабораторні дослідження життєво необхідні. Це пацієнти, які знаходяться на гормональній терапії, і від показників аналізів для них залежить дозування препаратів, ті, хто приймають антикоагулянти, йдуть на планову хіміотерапію, діабетики і, звичайно, вагітні. Саме всі ці люди спонукали нас якнайшвидше відновити роботу, тому що ми розуміли необхідність та цінність медичної діагностики в цей час. Та й коронавірус хоч і відійшов на другий план, але нікуди не подівся.

Наразі ми відновили прийом біологічного матеріалу для лабораторних досліджень. А також ультразвукові дослідження черевної порожнини, щитоподібної та молочної залоз, серця, органів малого тазу, доплерографія судин голови та шиї, діагностика вагітності, а також гастро- та колоноскопія з медикаментозним сном знову доступні за попереднім записом.

Наші співробітники, як і всі, хто лишився та продовжив працювати в Києві, навчилися дуже швидко реагувати та щоденно пристосовуватися до всіх змін та обставин.

2022-04-11 09.46.00

БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ

Сьогодні у діагностичному центрі «Дніпролаб» безкоштовно надаються діагностичні послуги для:

  • поранених,
  • службовців ЗСУ,
  • учасників тероборони,
  • працівників поліції,
  • працівників ДСНС (МНС).

Але звертаємо Вашу увагу, що перед візитом варто зателефонувати в центр та погодити час візиту з адміністратором, якщо необхідно, записатися.

ДОПОМОГА ПІД ЧАС ВІЙНИ

В перший тиждень війни в центрах переливання крові та державних лікарнях виник гострий дефіцит в лабораторних тест-системах, через зупинку роботи постачальників реактивів. Більшу частину наших тест-систем ми одразу передали їм, звичайно, без будь-яких оплат. І це були не тільки реактиви-роздрібні матеріали, такі як вакуумні системи для забору біологічного матеріалу, центрифуги, джгути та багато іншого, що було в наявності.

Cьогодні ми також направляємо ресурси на допомогу нашим захисникам: фінанси, лабораторні тест-системи і транспорт – державним лікувальним закладам і ЗСУ. Також у Києві займаємося гуманітарною допомогою. Допомогли нашим волонтерам придбати дві карети «Швидкої допомоги»

Кожен день ми, як і всі сьогодні, починаємо роботу з хвилини мовчання… І віримо…

Добавить комментарий