1

24 березня 2022 року пройшов календарний місяць зі дня вторгнення російських військ на територію України. Місяць, як українці мужньо і самовіддано обороняють свою землю, свою державу, свої домівки, життя та дітей. Нажаль, за цей час кожному з нас довелося пережити те, що ми не вірили, що зможемо пережити. Та, незважаючи на нелюдські випробування, трагічні втрати, складнощі та перепони, ми тримаємо стрій, ми єдині і кожен на своєму «фронті» виконує свою важливу місію та роль, яка пришвидшує перемогу України у цій кривавій війні. Сьогодні ми – єдиний організм, системи якого виконуючи кожна свої функції, забезпечують коректну та ефективну роботу всього організму.

Благодійний фонд «Квітна» не зупиняє свою діяльність ні на день. Сьогодні наша основна робота зосереджена на «інформаційному фронті». У соціальних мережах Фонду ми щодня розміщуємо інформацію, яка сьогодні є без перебільшення життєво важливою для українців. Мова йде про правила поведінки в тих чи інших ситуаціях та умовах війни, правила збереження психологічного та фізичного здоров’я під час воєнних дій, рекомендації щодо підтримання життєдіяльності організму в екстремальних ситуаціях, контакти та рекомендації, куди українці можуть звертатися за медичною та психологічною допомогою, а пацієнти з онкологічним діагнозом – за початком чи продовженням тієї чи іншої терапії. Наші соціальні мережі: Facebook, Instagram.

Крім того, ми не забули про нашу головну місію – вберегти українських жінок від розвитку раку молочної залози, тому зробили спеціальний матеріал із лікарем-мамологом, онкологом Оленою Датієнко про правила збереження здоров’я грудей, рекомендації щодо самообстеження та принцип дій, якщо немає доступу до мамолога через воєнні дії. Ознайомитися з матеріалом можна за посиланням.

Упродовж усіх років діяльності Фонду ми допомагали Національному інституту раку у придбанні необхідного обладнання для відділення пухлин грудної залози, а також у забезпеченні науково-дослідної та молекулярно-генетичної лабораторії необхідними реагентами та обладнанням. Сьогодні ми не покинули цю діяльність, а навпаки ведемо щоденну роботу щодо залучення міжнародних організацій та компаній до допомоги НІР в забезпеченні необхідними медикаментами та обладнанням. Сьогодні Інститут раку продовжує свою роботу з лікування онкологічних діагнозів у людей, а також надає необхідну невідкладну допомогу усім, хто її потребує. Фонд «Квітна» докладає максимум зусиль, аби нам вдалося придбати чи залучити необхідні медикаменти в НІР. Якщо у Вас є можливість посприяти цьому, напишіть, будь ласка, на fond@kvitna.org.

Сьогодні ми хочемо подякувати усім нашим партнерам, друзям і активним громадянам, які підтримують і допомагають Фонду у такі страшні для всієї України часи війни. Зокрема, наш партнер платформа благодійних організацій «Монофонд» надіслав на рахунок БФ «Квітна» 1080 грн в рамках програми «Гривня в день».

Загалом у березні 2022 року на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 8 709,11 грн. У тому числі завдяки й цим коштам нам вдалося:

  • Створювати та просувати інформаційні матеріали з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму 43 578,13 грн.

Дорогі українці, бережіть себе та будьмо сильними!

Разом ми переможемо!

Все буде Україна!

Добавить комментарий