0

Людина складається на 80% з води. І те, що ми п’ємо, є основою нашого здоров’я і самопочуття.  Тому вживати потрібно чисті й корисні напої, одним із яких є вода «3 ключа».

Регулярне вживання чистої питної води «3 Ключа» — запорука здоров’я та гарного настрою. Збалансований склад води сприяє процесам травлення, виводить шлаки і має загальний сприятливий вплив на організм людини.

Користь вода «3 ключа» приносить не лише якістю своєю продукції, але й соціальною діяльністю компанії. Вода «3 ключа» — постійний партнер Благодійного фонду «КВІТНА». Компанія підтримує ініціативи та проекти Благодійного фонду «КВІТНА», які направлені на врятування жінок від страшного діагнозу.

Вода «3 Ключа» видобувається з верхньо-сарматського водоносного горизонту на глибині свердловина 117 метрів, який розташований в місцевості, де беруть початок джерела всесвітньовідомого Куяльницького лиману. Має чудовий смак і збалансований склад мінералів і корисних речовин, адже ії створює сама природа. Відсутність поблизу джерела промислових підприємств, а також глибина свердловини свідчать про високу якість видобутої води, і про ії первозданну чистоту.

Якість продукції відповідає чинним стандартам і підтверджується сертифікатами відповідності і посвідченнями якості.

Добавить комментарий