4

Підопічні Благодійного фонду «КВІТНА» Ірина Арсентьева та Анна Литвиненко взяли участь у проекті порталу Likar.info, присвяченому Всеукраїнському дню боротьби з раком молочної залози. Уже зовсім скоро будуть опубліковані інтерв’ю наших жінок, які, незважаючи ні на що, мужньо перемагають онкологію. А також жінки взяли участь у професійній фотосесії та в черговий раз довели, що, перенісши рак грудей, можна залишатися жіночною та привабливою.

2

Кожна з жінок — учасниць проекту змогла відчути себе справжньою моделлю і попозувати перед камерою професійного фотографа. Ці жінки своїм прикладом доводять, що рак — це не вирок. Це страшне захворювання, але його можна вилікувати і жити повноцінним здоровим життям. Головне — не бояться подивитися хворобі в очі і впевнено з нею боротися. Онкологія молочної залози — один із типів раку, який можна повністю вилікувати. Головне — регулярно проводити обстеження та вчасно звернутися за медичною допомогою. Як це правильно робити — дивіться тут.

5

Анна Литвиненко на фотосесію приїхала на наступний день після третьої процедури хіміотерапії. Жінка разом зі своїм синочком, який ще знаходиться в утробі матері, стійко переносить всі процедури та лікування. Саме завдяки підтримці свого малюка і старшої дочки Маші, зізнається Анна, у неї є сили долати всі труднощі боротьби з онкологією. Жінка зараз проходить полегшений курс хіміотерапії. А після народження сина, яке заплановане на початок грудня, Анна пройде повне обстеження, і тоді буде прописана повна стратегія лікування. Допомогти жінці можна тут з позначкою #мама(+1).

3

Абсолютно гармонійно влилася в атмосферу фотосесії Ірина Арсентьева, мама 12-ти дітей, в минулому — професійна модель. Ірина вразила всіх своїм умінням триматися перед камерою і своєю фірмовою променистою усмішкою. Звичайно, найбільше запитань Ірина почула про своїх дітей. Для жінки — це найбільше щастя, і вона дуже пишається своєю великою і дружною сім’єю. А ще Ірина розповіла, що одна з дочок мріє, щоб після повного курсу лікування, мама подарувала їм ще одного братика або сестричку.

Кожна жінка — унікальна, чарівна і дуже красива. Кожна з цих жінок одного разу почула діагноз — рак молочної залози, але не опустила руки, не здалася. Своїм прикладом вони показують, рак — не вирок. Не потрібно бояться ходити на обстеження до мамолога та робити мамографію. ЦЕ РЯТУЄ ЖИТТЯ! А, якщо рак все ж діагностований, то не потрібно боятися з ним боротися. Ця хвороба повністю виліковна.

Добавить комментарий