0

У долі Наталі Миронової сталося одразу кілька переломних моментів. Війна відібрала дім Наталії — вони з сім’єю жили в нині окупованому Луганську. І в цій страшній життєвій ситуації жінка почула діагноз — рак молочної залози.

«Коли я почула приблизну суму лікування, була просто в шоці. Знайти таку суму нашій сім’ї було практично нереально — ми з Луганська, і все, що у нас було — залишилося там, — ділиться Наталя. — Слава Б-гу, нам зустрівся фонд «КВІТНА». Коли мені сказали, що фонд допоможе і я зможу «просто ходити і лікуватися, я просто не могла повірити. Це було таке щастя! Це настільки допомагає, коли ти можеш сконцентруватися на своєму одужанні. Я дуже вдячна і фонду, і всім небайдужим людям за цю можливість, за своє життя».

Наталя розповідає, що не опустити руки перед страшною хворобою допомогли її рідні: «У мене два сини, і дуже хочеться стати бабусею, побавити онуків. Хочу жити. Ще багато не виконано з того, що задумано. Ще багато чого можна зробити, чогось навчитися, якось себе проявити».

«Перенісши таку важку хворобу, життя змінюється кардинально. Зараз завдяки інтернету себе можна проявляти по-різному. Якщо раніше, щоб намалювати картину, потрібно було вчитися кілька років в навчальному закладі, то зараз все відбувається набагато швидше і легше. У мене сверблять руки на все. Я зараз малюю на склі — займаюся вітражем. Під час лікування мене запросили на благодійний урок живопису. Ще з дитинства я хотіла намалювати бузок. Не уявляла, як зможу це зробити, але ось таке бажання було зі мною завжди. І ось я його намалювала. Хочу cпробувати малювати акрилом, займаюся реборном. Продовжую, звичайно, займатися орхідеями. Я їх дуже люблю», — ділиться з Благодійним фондом Наталія Миронова.

Текст: Олена Петросюк

Добавить комментарий