IMG_2685 (1)

У всьому світі місяць жовтень щороку називають «рожевим», а все через привернення уваги суспільства до проблеми раку молочної залози. Українські компанії, інфлюенсери та кожен українець також не стоять осторонь всесвітнього руху за здорове майбутнє. Торгово-розважальний центр «Гулівер» уже традиційно долучився до соціальної кампанії.

Цього року, на екранах у зоні фудкорту транслюється важливий соціальний проект «Обіцяй собі берегти себе», ініційований Благодійним фондом «Квітна». Стартувала трансляція 15 жовтня (у Всесвітній день боротьби з раком молочної залози) і триватиме символічно до 20 жовтня, Всеукраїнського дня із захворюванням на рак молочної залози.

IMG_2680 (1)

Таким чином, кожна жінка, яка відвідує торгово-розважальний комплекс згадає чи дізнається про важливість відвідування мамолога. Цей профілактичний огляд рятує життя тисяч жінок по всьому світу.

В Україні щороку про свій діагноз дізнається більше 15 тисяч жінок, і, на жаль, майже половина хворих помирає. Водночас діагностувавши хворобу на ранніх стадіях та вчасно почавши лікування, шанси на повне одужання складають 95-98%. Саме тому так важливо раз на рік обов’язково робити мамологічний скринінг з профілактичною метою.

Нагадаємо, у 2020 та 2021 роках ТРЦ «Гулівер» розміщував соціальну кампанію Благодійного фонду «Квітна» на найбільшому фасаді ТРЦ «Гулівер» площею 17 тис квадратних метрів. Цього року, у рамках економії електроенергії, зовнішні фасади ТРЦ не працюють, але «Гулівер» не міг лишатися осторонь такого важливого меседжу.

IMG_2682 (1)

Добавить комментарий