10 укр

Жовтень щороку у всьому світі забарвлюється у рожевий колір. Це відбувається тому, що саме у цьому місяці увага всього суспільства звертається на проблему захворюваності та смертності від раку молочної залози. Незважаючи на те, що в Україні триває війна, заходи щодо збереження жіночого здоров’я та покращення ситуації щодо РМЗ відбуваються. Благодійний фонд «Квітна» ні на день не зупиняв своєї діяльності упродовж шести років, не зважаючи на пандемію, карантин та воєнні дії, адже зберегти людські життя – це найголовніша наша місія.

У жовтні 2022 року нам вдалося досягти таких результатів.

4 жовтня 2022 року Благодійний фонд «Квітна» передав Національному інституту раку обладнання та реактиви, придбані в рамках отриманого гранту від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями у розмірі 15 тис доларів. Це придбання призначене для роботи в лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Національного інституту раку. Також зазначимо, що в рамках реалізації гранту відбувається придбання ще деяких матеріалів для лабораторії, які упродовж листопада мають бути доставлені в Україну. Наразі здійснена часткова передплата цього придбання.

У жовтні 2022 року Благодійний фонд “Квітна”, бренд Revitalash та київський Спеціалізований мамологічний центр у співпраці “підвісили” 100 пакетів обстежень для жінок, які дозволили їм безкоштовно отримати комплексну діагностику — УЗД або мамографію молочних залоз та консультацію лікаря-мамолога. Уже за добу 100 жінок записалися на безкоштовні огляди. На початку листопада ми оголосимо про додаткові «підвішені процедури», які було акумульовано завдяки донатам небайдужих людей. Інформація незабаром з’явиться у соціальних мережах та на сайті БФ «Квітна».

Всесвітньо відомий український бренд «Sleeper» пожертвує у благодійний фонд «Квітна» до 30% прибутку від продажу рожевих та пурпурових виробів. Акція проходила упродовж жовтня на офіційному сайті Sleeper. Партнерство між брендом жіночого одягу, що став відомим завдяки піжамам для дому та вулиць, та благодійним фондом, почалося у 2019 році, та загалом зібрало більше $30 000. Протягом жовтня рожеві та пурпурові вироби можна було придбати на сайті The-Sleeper.com із гнучкою знижкою, таким чином, кожен покупець мав можливість відрахувати від 5% до 30% від вартості товару у фонд “Квітна” . Отримані кошти фонд витратить на адресну допомогу пацієнток, хворих на рак молочної залози.

Торгово-розважальний центр «Гулівер» уже традиційно долучився до соціальної кампанії БФ «Квітна». Цього року на екранах у зоні фудкорту транслювався важливий соціальний проект «Обіцяй собі берегти себе». Стартувала трансляція 15 жовтня (у Всесвітній день боротьби з раком молочної залози) і тривала символічно до 20 жовтня, Всеукраїнського дня із захворюванням на рак молочної залози. Нагадаємо, у 2020 та 2021 роках ТРЦ «Гулівер» розміщував соціальну кампанію Благодійного фонду «Квітна» на найбільшому фасаді ТРЦ «Гулівер» площею 17 тис квадратних метрів. Цього року, у рамках економії електроенергії, зовнішні фасади ТРЦ не працюють, але «Гулівер» не міг лишатися осторонь такого важливого меседжу.

«Ти маєш бути здоровою, коли Україна святкуватиме Перемогу!», — гасло нового розіграшу дев’яти безкоштовних обстежень грудей, який ми провели у соціальних мережах Фонду. Уже зовсім скоро переможниці пройдуть обстеження у Спеціалізованому мамологічному центрі та зможуть поділитися своїми враженнями у матеріалах на сайті Фонду.

З настанням повномасштабної війни рф проти України мільйони жінок втратили доступ до отримання медичних послуг. Аби зберегти їхнє здоров’я і життя БФ “Квітна” ініціював створення в Україні Мобільної медичної платформи. Пересувний “медичний заклад” здійснюватиме такі безкоштовні медичні послуги:

  • УЗД грудей;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД черевної порожнини;
  • УЗД щитоподібної залози;
  • первинна діагностика онкологічних хвороб та тих, що їм передують;
  • консультація психолога та психотерапевта.

Платформа курсуватиме в першу чергу звільненими від окупації територіями, оскільки там медична інфраструктура знищена майже повністю, а також тими регіонами, де перебуває найбільша кількість вимушених переселенців. Наразі платформа вже знаходиться в дорозі до України.

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. Зокрема, наш добрий друг БФ «Монофонд» 8 жовтня надіслав 1020 грн на рахунок БФ «Квітна» в рамках проекту «Гривня в день».

У жовтні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 64 278,07 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Придбання обладнання в НІР – 168 302,53 грн.
  • Придбання медикаментів – 17 569,98 грн.
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 38 196,15 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий