photo_2023-06-22 17.53.16

Нещодавно відбувся третій виїзд Пересувної медичної Платформи, під час якого 47 відвідувачок змогли обстежитися у лікаря і перевірити своє здоров’я.

Цього разу Пересувна медична платформа зупинилася на території загальноосвітнього навчального закладу І ступеня «Школа-дитячий садок «Перлина».

Упродовж декількох днів троє лікарів та медичні сестри провели комплексні огляди для жінок абсолютно безкоштовно. Пакет включав у себе первинний гінекологічний та мамологічний огляди, а також проведення УЗД органів малого тазу та молочних залоз. За результатами обстежень всі відвідувачки отримали рекомендації – або ж приходити на наступний плановий огляд згідно індивідуального плану, або ж провести необхідне дообстеження чи лікування за потреби. Кожна жінка змогла отримали відповіді на всі свої запитання та комплексний скринінг на найвищому рівні.

photo_2023-06-22 17.53.14

Ми розпитали відвідувачок Пересувної медичної платформи про їхні враження, і ось що вони говорять:

Валентина:

«Це велика вдача, що я потрапила сьогодні на обстеження. Хоча спочатку істотно хвилювалася, оскільки дуже давно не відвідувала лікарів і гадки не мала, чи здорова, чи маю якісь патології, і чи взагалі наважусь піти в лікарню найближчим часом. А зараз, як камінь з душі спав, адже знаю, що зі мною все гаразд.

 Дякую фонду “Квітна” за ці відчуття спокою та радості, що про тебе потурбувалися і надали змогу безкоштовно пройти такі важливі гінекологічні та мамологічні обстеження у комфортних умовах. Окреме спасибі медичним працівникам, які здійснили огляд та надали професійну консультацію. Ніби побувала у дорогій приватній лікарні. Сподіваюся, таких обстежень в Україні буде більше».

photo_2023-06-22 17.53.19

Світлана:

«Дев’ять років тому я мала негативний досвід контакту з лікарями і відтоді цілеспрямовано уникала будь-яких оглядів. Навіть коли дізналася про можливість безкоштовно пройти такі дороговартісні обстеження не одразу погодилася записатися. Ба більше, сюди йшла з певним відчуттям недовіри. Думала, обстеження буде поверхневим, як то кажуть, для галочки. Та зараз моя думка кардинально змінилася. Медицина може бути комфортною, а медичний персонал привітним та уважним.

Сьогодні, коли купа лікарень по країні зруйновано, а кількість хворих людей істотно зросла через стреси, спричинені війною, робота Пересувної медичної платформи є дуже актуальною та неймовірно потрібною.  Дякую фонду “Квітна”.

photo_2023-06-22 17.53.17

Ірина:

«Я відповідально ставлюся до свого здоров’я і завжди намагаюся дотримуватися графіка профілактичних обстежень. Вважаю, що це значно дешевше та простіше, ніж потім лікувати занедбані стани. Не розумію позиції людей, які не обстежуються через страх почути погані новини. Це видається дещо безвідповідальним, на мою думку. Інша справа, коли у людини немає коштів на дорогі скринінги або в її населеному пункті просто відсутні спеціалісти чи потрібне обладнання. А така проблема, на жаль, існує, і через війну вона загострюється. Тому сьогодні є неймовірно потрібною і доцільною робота Пересувної медичної платформи в Україні. Адже тут обстеження здійснюються безкоштовно, умови дуже комфортні, приємний персонал, професійні лікарі, гарне обладнання, ще й «клініка» приїжджає просто до тебе. Продумано все. Дякую Благодійному фонду “Квітна” за дуже круту ініціативу».

Катерина:

«“Під ключ” — так можна охарактеризувати моє сьогоднішнє обстеження в Пересувній медичній платформі. Перш ніж розпочати діагностику, лікар розпитав все, що стосується мого здоров’я: особиста історія, що болить, що турбує, на що хворіла, які ліки приймала чи приймаю тощо. Уважно обстежив і зробив УЗД. Відповів на всі запитання. Пояснив, чому так відбувається і що з цим робити далі. У мене було відчуття, ніби я в гарній приватній клініці. Я дуже вдячна лікарю за професіоналізм та людяність, а фонду, що запустили цей проєкт. Впевнена, він допоможе багатьом жінкам в Україні залишатися здоровими».

photo_2023-06-22 17.53.22

Людмила:

«Якщо лікар, вперше оглядаючи пацієнта, може поставити йому точний діагноз і зробити чіткі рекомендації — цей медик гарний професіонал. Саме у такого лікаря я щойно була. Повірте, я знаю про що кажу. Річ у тім, що мені доволі часто доводиться проходити обстеження, адже я маю певні негаразди зі здоров’ям. Коли я обстежуюсь не у свого лікаря, а деінде, то не завжди спеціалісту, який не знає моєї медичної історії, швидко та легко вдається розпізнати мою хворобу. Тому я вражена сьогоднішнім обстеженням. Це ніби маленька клініка з чудовим обладнанням і висококваліфікованими лікарями, де в одному місці за пів години тобі провели повний спектр обстежень жіночого здоров’я.

Жінкам, які соромляться чи бояться проходити обстеження у гінеколога та мамолога, раджу подумати, яким ви хочете бачити своє майбутнє — здоровим чи зі складними «болячками». А якщо Пересувна медична платформа Благодійного фонду “Квітна” зупиниться у вашому місті, докладіть усіх зусиль, аби потрапити сюди на скринінг. Адже це безкоштовно, дуже комфортно і швидко, а лікарі — справжні знавці своєї професії».

Нагадаємо, штат медичного персоналу та вся медична частина роботи Платформи здійснюється за договором та на базі ліцензії лікувального закладу ТОВ «Медікал Вентера Груп».

Добавить комментарий