укр

Перший літній місяць 2023 року весь колектив БФ «Квітна» продовжив активно працювати задля збереження здоров’я українок. І наразі ми готові підбити підсумки роботи за цей час.

У червні 2023 року Пересувна медична платформа продовжила свою роботу. За час функціонування Платформи близько 150 жінок змогли абсолютно безкоштовно пройти повний скринінг свого жіночого здоров’я. Пакет включав у себе первинний гінекологічний та мамологічний огляди, а також проведення УЗД органів малого тазу та молочних залоз. За результатами обстежень всі відвідувачки отримали рекомендації – або ж приходити на наступний плановий огляд згідно індивідуального плану, або ж провести необхідне дообстеження чи лікування за потреби. Кожна жінка змогла отримали відповіді на всі свої запитання та комплексний скринінг на найвищому рівні.

В перші дні літа хвора на рак молочної залози Галина Ковальова отримала життєво необхідні ліки, які допоможуть їй протистояти онкологічному захворюванню упродовж червня 2023 року. Медикаменти для лікування жінки, вартістю 11 130 грн, оплатив Благодійний фонд “Квітна”.

Мама українських захисників Тетяна Омельченко отримала життєво необхідні медикаменти на лікування у червні. У червні Благодійний фонд “Квітна” придбав хворій на рак молочної залози жінці ліків на суму 20 749 грн. Це вже дев’ята адресна допомога Тетяні, здійснена фондом.

Нагадаємо, до Дня матері БФ «Квітна» і Спеціалізований мамологічний центр провели розіграш безкоштовних обстежень молочної залози. Уже в червні переможниці конкурсу пройшли скринінги та поділилися власними враженнями на сайті Фонду.

Благодійний фонд “Квітна” став учасником Національного конкурсу “Благодійна Україна-2022” — “Благодійність на захисті України”. Цьогоріч у Національному конкурсі були представлені соціально-просвітницькі кампанії “Обіцяй собі берегти себе”, “Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі”, а також новий проєкт “Пересувна медична платформа”.

Також на офіційному сайті Благодійного фонду «Квітна» постійно виходять навчальні та просвітницькі матеріали, спрямовані на збільшення обізнаності українців про своє здоров’я. Слідкувати за цікавими та корисними матеріалами можна:

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. У червні 2023 року на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 2625 грн.

Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Оплата лікування та придбання медикаментів – 44 516,2 грн;
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 74 660,62 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя! 

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий