20230704_122954

Пересувна медична платформа, роботу якої ініціював та впроваджує Благодійний фонд «Квітна», продовжує безкоштовно обстежувати жінок.

Основною місією БФ «Квітна» завжди була інформаційно-просвітницька діяльність щодо профілактики та своєчасної діагностики захворювань молочної залози. І, якщо у мирні часи жінки все частіше брали собі за звичку профілактичні обстеження, то від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, власне здоров’я жінки відклали на другий план.

Аби виправляти цю ситуацію та допомагати українкам зберегти своє здоров’я, а іноді й життя, й працює Пересувна медична платформа.

І ось що про актуальність ініціативи «Квітна» говорять самі відвідувачки Пересувної медичної платформи:

Ілона:

«У мене зараз таке враження, ніби я вийшла з гарної приватної клініки, яка ще й приїхала на зручну мені локацію. Лікар та медсестра — це ТОП. Вислухали, розповіли про мій стан і пояснили, що і чому відбувається, надали рекомендації про подальші дії.

А саме обстеження виявилося для мене неймовірно корисним, адже лікар виявив у мене певні патології, про які я й не підозрювала. А тепер, знаючи про всі моменти, я одразу почну лікування і зможу попередити появу серйозних процесів. Дякую, що подарували мені шанс бути здоровою».

20230704_125322

Тетяна:

«Якби ваша «клініка» не приїхала фактично до мене додому, я б не скоро пішла до лікаря. Адже, просто не маю часу. Знаю, що це неправильно і не є аргументом. Але, коли ти працюєш «як скажена», а тут ще й ракети над головою літають, то взагалі не до здоров’я. Тому ви робите неймовірно важливу справу. Гадаю, тепер уважніше ставитимусь до свого здоров’я».

Ольга:

«Я знаю, що таке лікуватися, яких великих грошей це коштує та як це складно. Тож зазвичай намагаюся не пропускати планових обстежень. Але через війну все збилося. Тому рада, що сьогодні змогла за пів години перевірити все жіноче здоров’я, та ще й безкоштовно. Вважаю, якби таких проєктів було більше, вдалося б істотно покращити стан здоров’я українок».

Нагадаємо, наразі у Пересувній медичній платформі можна пройти первинний мамологічний та гінекологічний огляди, УЗД молочних залоз та органів малого тазу. Штат медичного персоналу та вся медична частина роботи Платформи здійснюється за договором та на базі ліцензії лікувального закладу ТОВ «Медікал Вентера Груп».

Добавить комментарий