IMG_8904 (1)

Український бренд зі світовим іменем BlackSeaTribe долучився до «рожевого» жовтня та ініціював благодійну кампанію з метою підтримки здоров’я жінок України.

У всьому світі жовтень – місяць, забарвлений у рожевий, адже саме другий місяць осені присвячений подоланню проблеми захворюваності та смертності від раку молочної залози. Бізнес, організації, активісти, лідери думок та всі-всі небайдужі люди долучаються до цього руху з метою розвивати культуру профілактики та своєчасної діагностики РМЗ та піклування про своє здоров’я. Не стоять осторонь і українські бренди. Навіть не дивлячись на страшну війну, яка триває на території нашої Батьківщини.

BlackSeaTribe ініціював кампанію «Pink sale» задля збору коштів та допомоги жінкам, які проходять етапи лікування від раку молочної залози. Кожен бажаючий може долучитися до акції, придбати купальники у рожевому кольорі на сайті та зробити таким чином добру справу. З кожної проданої рожевої одиниці 10% від суми будуть перераховані до Благодійного фонду «Квітна». Аби проконсультуватися та дізнатися, які саме речі беруть участь у благодійній кампанії, звертайтесь у direct до менеджерів бренду.

IMG_8580 (1)

Нагадаємо, BlackSeaTribe – український бренд 365-денного чорноморського настрою, що поєднує в собі космополітичний гламур та курортну естетику.

Бренд створює одяг та купальники, натхненні етносом Чорного моря, спільними рисами різних регіонів узбережжя та унікальними деталями, що роблять їх такими самобутніми. Засновниця бренду – закохана у своє місто одеситка – знає і відчуває особливий темперамент цього місця та запрошує всіх відчути його на власному досвіді. Для Black Sea Tribe сонячне тепло та глибока, неосяжна душа моря – джерело енергії, якою вони хочуть ділитися з оточуючими.

IMG_8619 (1) IMG_9268

Добавить комментарий