укр

Друзі, ось і настав жовтень – місяць, який зафарбовує весь світ у рожевий. Це відбувається тому, що саме в жовтні вся світова спільнота спрямовує свою увагу та зусилля на боротьбу з раком молочної залози. В Україні Благодійний фонд «Квітна» також організовує декілька ініціатив, які будуть дуже корисними для попередження та своєчасного діагностування РМЗ, онкологічної хвороби №1 серед жінок.

У вересні Пересувна медична платформа два тижні пропрацювала у Білій Церкві. За цей час близько 300 жінок змогли пройти обстеження жіночого здоров’я в Пересувній медичній платформі. Всі пацієнтки мали можливість отримати первинну мамологічну та гінекологічну консультацію, а також пройти УЗ-діагностику молочних залоз та органів малого тазу.

«Унікальну можливість безкоштовного медичного обстеження від кращих лікарів на сучасному  обладнанні отримали жінки Білої Церки завдяки БФ «Квітна». Близько 300 жінок, в тому числі і вимушені переселенці, скористалися цією чудовою можливістю протягом двох тижнів. Ми щиро вдячні усім причетним до цього благодійного проекту! Будьте здорові», — зазначають у Білій Церкві.

На початку вересня хвору на рак молочної залози Оксану Гейдек успішно прооперували. Наступний план лікування буде сформовано згодом, та наразі лікарі мають оптимістичні прогнози щодо її подальшої терапії.

«Найважче вже позаду. Звичайно, больовий синдром ніхто не відміняв, але щодня стає легше. Та й взагалі, я не можу собі дозволити скаржитись, враховуючи скільки болю в нашій країні та як багато людей потребують допомоги і уваги: військові, цивільні, маленькі дітки… Я налаштована якомога швидше одужати та бути корисною іншим, — ділиться своїми планами на майбутнє Оксана Гейдек. — Щиро дякую фонду “Квітна” та всім, хто допомагає людям жити. Будь-яка підтримка цінна. Особливо під час війни».

Підопічна Благодійного фонду “Квітна” Наталія Морозовська отримала медикаменти для закріплення досягнутого результату та відновлення свого здоров’я після лікування раку. Вже вдруге з настання ремісії фонд купує Наталії препарати, які, на жаль, жінці потрібно приймати ще кілька років, аби не дати хворобі жодного шансу на повернення

Хвора на рак молочної залози Тетяна Омельченко зможе продовжити лікування онкологічного захворювання у жовтні. Оскільки завдяки допомозі Благодійного фонду “Квітна” жінка отримала життєво необхідні їй медикаменти.

“Я висловлюю щиру вдячність фонду та усім небайдужим людям за підтримку і допомогу з ліками. Якою б сильною духом не була онкологічно хвора людина, її життя — це лікування. Коли ви перераховуєте гроші на ліки чи терапію людини з раком, то продовжуєте її життя, — розповідає Тетяна Омельченко. — Я хочу жити. І завдяки вам я буду жити. Боротимусь до останнього подиху. Дякую Богу і вам”.

На сайті Благодійного фонду «Квітна» вийшов матеріал «Неочевидні симптоми, які можуть вказувати на рак», який може звернути Вашу увагу на певні сигнали організму, які не варто ігнорувати: https://kvitna.org/9811-neochevidni-simptomi-yaki-mozhut-vkazuvati-na-rak.html

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. Зокрема, наш добрий друг БФ «Монофонд» надіслав 4800 грн на рахунок БФ «Квітна» в рамках проекту «Гривня в день».

У вересні 2023 року на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 2308, 62 грн.

Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Оплатити лікування та придбання медикаментів – 19 388,72 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя! 

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий