_MG_1896

19 січня 2017 року о 10:00 в Українському кризовому медіа-центрі пройшов брифінг на тему «Захворіти на рак і одужати».

Учасниками заходу стали засновник Благодійного фонду з боротьби з раком молочної залози «Квітна», відомий телеведучий, автор кулінарних програм Уріель Штерн, директор БФ «Квітна» Григорій Колодач, а також підопічні Фонду: мати-героїня Ірина Арсентьєва, сирота, мати-одиначка Юлія Маліченко.

_MG_1874

Статистика онкологічних захворювань і смертності від них в Україні дедалі зростає. Головна причина такої страшної тенденції — неграмотність, несвоєчасне звернення до лікаря, боязнь проводити огляд і почути діагноз.

_MG_1920

У 2016 році в Україні з’явився Благодійний фонд, який займається боротьбою з раком молочної залози, найпоширенішою і смертельно небезпечною онкологією серед жінок. За вісім місяців існування підопічними Фонду стали чотири жінки непростих доль, які отримали необхідну допомогу. Серед них: киянка, мати 12 дітей Ірина Арсентьева, якій Фонд допоміг вилікуватися від раку молочної залози і повернутися до нормального життя, і мешканка Запоріжжя, сирота, мати-одиначка Юлія Маліченко, яка у 28 років змогла уникнути операції.

_MG_1942

«Коли вперше почула про діагноз, я була розгублена і налякана. Але завдяки своїй родині я зібралася з силами, пройшла всі необхідні дослідження і почала пошук коштів на лікування. У моїй долі з’явився Фонд «Квітна», який повністю взяв на себе всі витрати, і у мене з’явилася можливість повністю зосередитися на своєму одужанні. Це таке щастя бути впевненою в тому, що тебе підтримують, і ти можеш просто проходити призначене лікування», — розповіла підопічна БФ «Квітна», мама 12 дітей Ірина Арсентьєва.

_MG_2000 (1)

Надати адресну допомогу всім, хто цього потребує, не може жодна організація, оскільки щороку кількість хворих жінок невблаганно зростає (у 2015 році зареєстровано близько 15 тис. випадків). Медики і вчені всього світу наполягають, що онкологія молочної залози — одна з небагатьох, які можна вилікувати повністю. Головна умова — своєчасна діагностика і негайний початок лікування. А для цього потрібно знати про проблему і способи її вирішення. Благодійний фонд «Квітна» запускає повномасштабні інформаційні кампанії із залученням зірок, лідерів думок, організацій і всіх жінок. Проекти спрямовані на зниження онкології молочної залози в Україні. Рак — не вирок, якщо його виявити на ранній стадії і вчасно звернутися до фахівців.

«У 2016 році ми змогли надати адресну медичну допомогу чотирьом підопічним нашого фонду на суму 611 542,6 грн. Основним напрямком діяльності БФ «Квітна» як і раніше залишається інформаційно-просвітницька діяльність. Ми розробили і провели ряд інформаційно-просвітницьких кампаній в області охорони здоров’я, що безпосередньо стосуються профілактики, ранньої діагностики онкозахворювання і популяризації знань про рак молочної залози. У нас вже заплановано кілька масштабних акцій на 2017 рік, і ми сподіваємося, що українські компанії, їх керівники та співробітники відгукнуться і візьмуть активну участь в соціальних проектах, які спрямовані на пониження рівня захворюваності на рак молочної залози в Україні», — говорить засновник БФ« Квітна»Уріель Штерн.

Добавить комментарий