0

Ми вдячні всім, хто у жовтні 2017 року протягнув руку Допомоги і Добра нашим підопічним.
Завдяки Вашій допомозі на суму 88 892,47 гривень ми змогли:

  • оплатити проходження хіміотерапії Юлії Маліченко на суму 13 972 грн.;
  • купити ліки для Ірини Кочневої, заплативши 2 303,87 грн.;
  • придбати медикаменти для Ірини Симонової на суму 3 762,99 грн.;
  • оплатити лікарські консультації та лікування для Ірини Рубель вартістю 10 383 грн.;
  • заплатити за ліки для Наталії Максименко — 638 грн.;
  • надати до медичних установ гарантійні листи на проходження лікування двома нашими підопічними — Іриною Арсентьевою і Світланою Ковальчук на суму 78 624,93 грн.

Всі ці жінки проходять лікування від важкої онкологічної хвороби. Вони з різних українських міст — з Одеси та Запоріжжя, з Горлівки і Києва. Але об’єднала їх в нашому фонді — спільна біда. І, завдяки Вашій допомозі, у них з’явилася надія впоратися з важкою хворобою, жити далі щасливо і ростити дітей та онуків.
У жовтні ми також не переставали займатися своєю основною діяльністю — переконували жінок України в необхідності ранньої діагностики і профілактики раку молочної залози. Обличчям соціальної кампанії у жовтні стала Джамала. У нашому проекті «Обіцяй собі берегти себе» взяла участь ще одна українська зірка — Габріелла Массанга. Разом з Джамалою, Марічкою Падалко та іншими селебріті, Габріелла закликає українок раз на рік проходити обстеження у мамолога. На створення та розповсюдження інформаційно-роз’яснювальних матеріалів було витрачено 23 050 грн.
Ваші гроші в жовтні допомогли семи жінкам України зробити крок в сторону життя!
Ми говоримо Вам — Спасибі. Тільки завдяки Вашій підтримці фонд «Квітна» може рятувати українок від раку молочної залози. Тільки завдяки Вашій допомозі тисячі жінок щодня дізнаються, що треба зробити, щоб уберегтися і не захворіти!
Ми щасливі, що разом з Вами допомагаємо жінкам України стати здоровими!

Підтримай фонд у боротьбі за здоров’я жінок.

Добавить комментарий