12

Штучний інтелект (ШІ) багато в чому вже перевищує можливості людини.

Як повідомляє 7mednews, в тому числі вчені заявили про те, що він зможе перемогти рак вже за нашого життя. Вважається, що ліки від онкології буде запропоновано вже в найближчі 40 років.

Відомо також, що штучний інтелект вже незамінний у процесі діагностики онкологічних захворювань. Завдяки йому можна проводити оптичну біопсію в режимі реального часу, причому просто під час обстеження. Також певний алгоритм може виявляти метастази в лімфовузлах молочної залози на 16 відсотків ефективніше лікарів-патологів.

Однак він також використовується для того, щоб відшукати ліки або методику лікування онкологічних захворювань. В даний момент «розум» займається аналізом ракових клітин. За словами вчених, на це піде кілька років. З моменту відкриття до виходу ліків зазвичай проходить до 15 років, але завдяки штучному інтелекту терміни можуть істотно скоротитися. Адже те, що раніше для людей займало роки, штучний інтелект може зробити за день-другий.

«Я беру участь у проекті аналізу біомедичних зображень в Торонто, де використовується ШІ. Ми хочемо автоматизувати аналіз біомедичних зображень, будь то оцінка впливу препарату або діагностика раку. Я вважаю, що ми знаходимося на порозі наукових проривів, пов’язаних з новими технологіями, і я впевнений , що ШІ зможе перемогти рак ще за нашого життя», — розповів аспірант Інституту досліджень раку з лондонського Імператорського коледжу Сем Купер.

Джерело

Добавить комментарий