IMG_E5102

Благодійний фонд «Квітна» взяв участь у фестивалі, присвяченому індустрії краси та здоров’я «Прекрасне REMESLO».

Захід проходив у торгово-розважальному центрі «Lavina Mall» з 24 по 25 лютого 2018 року. Фестиваль складався з експо-зони, де кожен міг ознайомитися з послугами та товарами організацій-учасників, а також інформативно-розважальної програми на головній сцені події. Благодійний фонд «Квітна» також взяв участь у фестивалі, адже саме зі здоров’я починається краса.

IMG_5089

Директор БФ «Квітна» Григорій Колодач розповів про діяльність, основні проекти, цілі та філософію Фонду: «Вся діяльність нашого фонду спрямована на те, щоб українські жінки знали, як стежити за здоров’ям, їм було максимально легко і комфортно це робити. Для цього ми реалізуємо серію проектів, а саме:

А також ми допомагаємо адресно жінкам в складних життєвих обставинах, які вже дізналися про діагноз і проходять лікування».

IMG_5118
Глядачів зацікавило, чи можна долучитися до благодійних ініціатив «Квітна».

«До кожного нашого напрямку діяльності можна приєднатися. Наприклад:

  • стати волонтером фонду;
  • допомагати в діяльності фонду фінансово;
  • підтримати наші ініціативи, меседжі і проекти, просто поділившись ними у себе на сторінці в соціальних мережах. Можливо, хтось із Ваших друзів побачить інформацію, яка йому дуже корисна і важлива», — розповів Григорій Колодач.

IMG_E5070

Фестиваль «Прекрасне Remeslo» – це нова історія індустрії краси та здоров’я, яскраві емоції, чудова музика, оригінальні конкурси, розіграші подарунків та крута фотозона. Учасники мали змогу ознайомитися з модними трендами 2018 року, отримати подарунки та яскраві враження, потішити себе шопінгом оригінальних речей, взяти участь у майстер-класах, дізнатися про навчальні заклади, які готують фахівців індустрії прекрасного, знайти роботу тощо.

Добавить комментарий