Енергодар 2

Соціальна реклама Всеукраїнського проекту «День М» Благодійного фонду «Квітна» розміщена у 25 містах Запорізької області. Вже вдруге поспіль Запорізька ОДА йде назустріч зверненням фонду й розміщує соціальну рекламу у своїй області.

У вирі постійних клопотів та буденних справ, ми часто забуваємо про головне – власне життя та здоров’я, натомість ставлячи на перше місце другорядні речі: спортзал, манікюр, дедлайни. Але все це ніщо, якщо у жінки немає головного – здоров’я. Соціальна кампанія покликана мотивувати жінок приділяти увагу собі та своєму здоров’ю – «оберіть всього один день у році й відвідайте мамолога. Це лише один день, який рятує життя», – йдеться у повідомленні.

Мелітополь, просп. Б. Хмельницького, 19р

Як раніше зазначав засновник БФ «Квітна» Уріель Штерн, пріорітетним завданням фонду є інформування жінок України про профілактику раку молочної залози та ранню діагностику цієї недуги. «Значним поступом на шляху до досягнення цієї мети для нас є можливість інформувати жінок у всіх населених пунктах України. Саме тому ми висловлюємо свою вдячність та глибоку повагу ЗОДА, які вдруге поспіль підтримують наші ініціативи, за їхній вклад у досягнення цієї мети», – наголосив Уріель Штерн.

Мелітополь, вул. Воїхнів-інтернаціоналістів

На жаль, тема високої смертності від раку молочної залози в Україні і досі актуальна. Навіть зараз, в еру інформаційного буму, є люди, котрі не знають про профілактику цієї страшної хвороби та втрачають здоров’я. Лише один крок, один день у році, може суттєво виправити ситуацію та врятувати життя. Адже в Україні щороку діагноз рак молочної залози чують понад 15 тисяч жінок, і, на жаль, близько семи тисяч помирають. Це майже 50%. Тоді як рак молочної залози можна вилікувати у 95% випадків, і світова практика це доводить. Все, що для цього потрібно – рання діагностика та вчасне лікування.

Токмацький р-н, м. Молочанськ, перехрестя вул. Шевченко, 42

Нагадаємо, День М – Всеукраїнський соціальний проект БФ «Квітна», покликаний мотивувати жінок України до щорічного профілактичного відвідування лікаря-мамолога. Проект упевнено крокує Україною, вже розміщено соціальну рекламу у столиці. На черзі інші міста, містечка та селища України.

Михайлівський р-н, смт Михайлівка, вул. Центральна

 

Добавить комментарий