1583368744-2707

Олімпійська чемпіонка 2008 року та чемпіонка світу Ольга Харлан стала першою українською спортсменкою, якій присвятили ляльку Barbie від американської компанії Mattel.

Лялька-фехтувальниця увійшла в серію Role Models, яку почали випускати два роки тому на честь Міжнародного дня жінок.

Харлан стала першою українкою, яка потрапила в цю серію. Такі ляльки є тільки у дев’яти спортсменок світу.

Фехтувальниці вручили персональну ляльку, яка виглядає, як сама спортсменка в екіпіровці.

1583368742-5176

фото facebook.com/yuri.shapovalov.3

 «Будучи маленькою дівчинкою, я завжди мріяла про свою ляльку Барбі. І вона у мене була, як і у більшості дівчаток. Але я навіть і подумати не могла, що колись-таки сама буду лялькою Barbie! Шалено рада, що змогла мотивувати легендарний бренд Barbie для створення цієї красуні», – прокоментувала подію в своєму Instagram Ольга Харлан.

https://www.instagram.com/p/B9UqnHGKYKL/?utm_source=ig_embed

«Мені шалено приємно. Я перебуваю серед дівчат, які настільки видатні у своїй справі, але Барбі обрав саме мене. Займаюся спортом 20 років, але не помічаю багатьох речей. Зараз закликаю всіх дівчат у спорті до дій. Якщо дівчата, які займаються спортом, думають, що їх вид спорту нежіночний… Я хотіла довести, що жінки можуть бути видатними у фехтуванні. Адже вважається, що фехтування нежіночий вид спорту. А я хотіла бути сильнішою за чоловіків», – прокоментувала нагороду Харлан.

1583368743-5839

фото facebook.com/yuri.shapovalov.3

Американська компанія займається виготовленням іграшок з 1945 року. Окрім Харлан, спеціальну ляльку від всесвітньо відомої компанії отримували ще дев’ять спортсменок, серед яких футболістка Аманда Анрі, легкоатлетки Айрін Палшите, Діна Ешер-Сміт і Малайка Міхамбо.

1583368938-5516

barbie.mattel.com

Ольга Харлан – українська фехтувальниця, олімпійська чемпіонка 2008 року у командній першості, бронзовий призер Олімпіади-2012, шестикратна чемпіонка світу та чемпіонка Європи.

 

Джерело: УНІАН

Добавить комментарий