_name - Сделано с помощью PosterMyWall (76)

Сформований з дитинства міцний емоційний зв’язок між батьком та донькою сприяє здоровому психологічному розвитку, особливо у підлітковому віці. Такі висновки демонструють дослідження Minds Journal.

Не менше маминої ласки дівчатка потребують і щирої любові батька. Адже саме таткове ставлення до донечки впливає на її самооцінку, впевненість у собі, почуття і розуміння того, що вона варта уваги та шанобливого ставлення з боку чоловіків.

Саме батьківська опіка та турбота про доньку допомагають їй знайти свої місце та значимість у світі в найбільш турбулентний період життя – підлітковий вік, коли психіка дитини дуже вразлива й вибухово-нестабільна.

Окрім уваги до себе, важливим прикладом для дівчинки є гарне ставлення батька по відношенню до мами. Це формує позитивну психологічну установку у доньки, а в усвідомленні закріплює образ щасливих стосунків у її майбутній родині.

Мами вчать дівчаток жіночності, а от батьківська любов та турбота розвивають ніжність до протилежної статі.

Якщо донька з дитинства обділена батьківською увагою, то дорослою жінкою вона може сприймати чоловіків як «чужинців» у своєму житті.

Тому, навіть якщо батьки розлучені,  важливо, аби у вихованні дітей брали участь, як мама, так і тато.

 

Джерело: 24tv

Добавить комментарий