name -    PosterMyWall - 2020-12-21T212631.366

На зміну підступному і хитрому Щуру в 2021 році прийде Бик — працьовита і впевнена в собі тварина із залізним характером. Такі характеристики стануть головними символами прийдешнього року. Доведеться наполегливо, чесно і відповідально працювати заради досягнення поставлених цілей. Інакше залучити розташування Бика не вийде.

Покровитель 2021 року обіцяє благополучний і стабільний у фінансовому плані період, але матеріальний стан кожного буде залежати тільки від власних зусиль.

В 2021 році важливо приділяти час для себе, рідним, близьким і роботі. А Новий рік провести у сімейному колі, оскільки Бик — консерватор і любить домашній затишок.

Меню для святкування новорічної ночі

Господар 2021 року всеїдний і задовольниться будь-якими стравами, які йому приготують на святковий стіл. Але найактуальнішими стануть страви з великою кількістю зелені, овочів і фруктів. Заморських делікатесів і екзотичних страв краще уникати. Також не варто готувати страви з яловичини, щоб не образити господаря року. Краще віддайте перевагу іншим видам м’яса.

Про десерт теж не варто забувати оскільки Бик любить солодке і чекатиме його на вашому святковому столі. До речі, Бик дуже любить каші. Включіть їх у меню новорічного столу, а якщо не вийде, то поставте на стіл вазу з зерном. Бобові на столі також не будуть зайвими, так що не шкодуйте квасолі в вінегрет і зеленого горошку в олів’є. Також має бути і багато різноманітних фруктів.

Святкове вбрання

Головний принцип прийдешньої новорічної ночі — ніяких кричущих надмірностей, кислотних та червоних кольорів, хижих принтів. Бик оцінить тільки елегантну стриманість.

Для наряду відмінно підійдуть всі відтінки сірого, блакитного, бежевого, а також сріблястий, білий і пастельні кольори.

Новорічні подарунки

Дарувати подарунки своїм близьким потрібно із урахуванням вподобань Бика, якому, як відомо, не до вподоби різні дрібнички. Символу 2021 року найбільше сподобаються корисні в побуті речі.

Джерело: ONLINE.UA

Добавить комментарий