на сайт

Підопічна Благодійного фонду “Квітна” Оксана Пахомова успішно закінчила лікування раку молочної залози й подякувала всім небайдужим за допомогу.

Влітку 2020 року 37-річна мати-одиначка Оксана Пахомова звернулася до БФ “Квітна” по допомогу на лікування раку молочної залози. В рамках лікування жінка вже пройшла чотири курси хіміотерапії та потребувала ще два такі курси й операцію.

Завдяки підтримці небайдужих людей, Фонду вдалося зібрати необхідні кошти, щоб оплатити частину лікування й допомогти Оксані одужати.

Я дуже вдячна “Квітні” за фінансову й моральну допомогу. Ви відгукнулися у найважчий момент мого життя і були дуже терплячими й чуйними. Завдяки вам та кожній небайдужій людині, мої діти не залишаться сиротами. Ви зарядили й надихнули мене також відгукуватися на потреби інших людей”, — подякувала за допомогу жінка.

Нагадаємо, що про свій діагноз Оксана дізналася на початку березня, після того як відчула біль у грудях. Раніше вона не проходила мамологічні обстеження про що дуже шкодувала: “Я займалася всім, окрім свого здоров’я. Але це неправильно. Як показав мій приклад, за страх і небажання робити все вчасно довелося заплатити високу ціну. Закликаю всіх жінок регулярно проходити УЗД грудей до сорока років і мамографію після сорока. А якщо ви відчуваєте будь-який дискомфорт чи біль — ідіть до лікаря негайно. Це може врятувати ваше життя”.

Добавить комментарий