укр

Вже більше чотирьох років Благодійний фонд «Квітна» опрацьовує всі напрямки, реалізує проекти та ініціативи для того, щоб жінки України знали про способи запобігання, профілактики та вчасної діагностики раку молочної залози, їм було зручно та комфортно стежити за своїм здоров’ям і ділитися знаннями з близькими. 2021 рік стане новим витком нашої соціальної діяльності, і вже в перший місяць нового року ми активно працюємо на досягнення поставлених цілей.

У перший місяць нового року продовжилася соціальна кампанія від салону весільних і вечірніх суконь CRYSTAL. Команда CRYSTAL створила брендовані свічки «Свiчка добра» і всі вилучені кошти від їхніх продажів салон передасть у благодійний фонд «Квітна». Придбати свічку вартістю 490 гривень зможе кожен охочий в салоні у Києві та Львові, а також онлайн.

У січні 2021 року була представлена національна стратегія контролю онкологічних захворювань до 2030 року. Міністерство охорони здоров’я України разом з провідними експертами сфери розробило цю стратегію, впровадження якої розпочнеться уже найближчим часом.

«Квітна» продовжує свою просвітницьку роботу щодо профілактики, вчасної діагностики та ефективного лікування раку молочної залози.

У перший місяць року на сайті Фонду вийшли матеріали, здатні буквально врятувати чиєсь життя. Зокрема, кожна жінка повинна знати п’ять правил збереження здоров’я молочних залоз. З однойменним матеріалом можна ознайомитися на сайті.

Національна фундація боротьби з раком молочної залози провела наукові дослідження щодо лікування онкологічного захворювання грудей «чоловічими» гормонами — андрогенами. Нове дослідження чітко демонструє, що активація андрогенних рецепторів має потужну протипухлинну активність. Це було видно навіть у зразках пухлин, стійких до інгібіторів рецепторів естрогену, які є сучасним золотим стандартом допомоги. Тому розпочалось міжнародне дослідження препарату, який активує рецептор андрогену і водночас не спричиняє маскулінізуючі ефекти у жінок. Тепер андрогенні препарати також будуть досліджені для профілактики раку молочної залози та лікування інших порушень, спричинених естрогеном, де присутні як естрогенні, так і андрогенні рецептори.

Наразі у соціальних мережах Фонду походить конкурс, присвячений Дню Святого Валентина. Кожен учасник може виграти безкоштовне обстеження у мамолога, чашку чи футболку із соціальними меседжами «Квітна». Шукайте сторінку Фонду у Facebook та Instagramза ніком @fondkvitna.

Ми говоримо Вам — ДЯКУЮ. Тільки завдяки Вашій підтримці фонд «Квітна» може рятувати українок від раку молочної залози. Тільки завдяки Вашій допомозі тисячі жінок щодня дізнаються, що треба зробити, щоб уберегтися і не захворіти!

У перший місяць 2021 року на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 36 603,71 грн. У тому числі завдяки й цим коштам нам вдалося:

  • створювати та просувати інформаційні матеріали з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму 108 672,78 грн.

На 2021 рік ми запланували нові соціальні месседжі та нові форми навчання жінок піклуватися про своє здоров’я. І вже зовсім скоро вона почне свою реалізацію за здоров’я і майбутнє нашої країни!

Ми щасливі, що разом з Вами допомагаємо жінкам України стати здоровими!

Підтримай фонд у боротьбі за здоров’я жінок.

Добавить комментарий