черв

Пройшов перший літній місяць 2021 року, і ми готові підбити підсумки роботи Благодійного фонду «Квітна».

У червні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 62 568,42 грн. Завдяки цим коштам нам вдалося провести друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму 63 110,33 грн.

17 червня Благодійний фонд «Квітна» передав обладнання для науково-дослідної лабораторії Національного інституту раку. Завдяки співпраці з ТОВ «Рекордаті Україна» «Аптекою Доброго Дня» Фонду вдалося придбати та передати 200 шт. чашок Петрі та 300 шт. накінечників подовжених у штативі Lepu Medical на загальну суму 8 498,9 грн.

В середині місяця Фонд традиційно провів розіграш трьох стильних футболок із меседжем “Відклади дедлайн”. Саме завдяки таким футболкам кожна жінка може стати амбасадором здорового життя та профілактики захворювань молочної залози. Всі три переможниці отримали свої призи і навіть поділилися фото з ними у соціальних мережах.

В кінці місяця по допомогу в зборі коштів на лікування раку молочної залози звернулася Людмила Козлова. Сьогодні вона проходить перший етап лікування і потребує допомоги для своєчасного проведення операції та подальшої терапії. Ознайомитися з історією жінки та зробити благодійний внесок можна на сайті фонду у розділі «Допомогти».

 

Ми за здоров’я і щасливе життя! Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий