name -    PosterMyWall

У всьому світі другий місяць осені традиційно присвячується підвищенню обізнаності про рак молочної залози. З метою попередження розвитку онкологічного захворювання, упродовж всього “рожевого жовтня” благодійні фонди спільно з соціально-відповідальним бізнесом проводять численні просвітницькі та благодійні заходи.

БФ “Квітна” упродовж всього року займається питаннями боротьби з раком молочної залози, але саме жовтень у всьому світі привертає максимум уваги до цієї проблеми, і стає центром інформаційного простору у ЗМІ, серед громадськості та у бізнес-секторі.

У роботі «Квітна» кожен місяць — місяць турботи про жіноче здоров’я, та в жовтні зусилля благодійного фонду стають дещо ефективнішими. Так відбувається тому, що в цей час вся світова спільнота об’єднується довкола проблеми раку молочної залози. Це і медичні заклади, і адміністративні, і комерційні, і громадські, і благодійні фонди. Жінки отримують багато важливої для збереження свого здоров’я інформації, а також мають можливість безкоштовно пройти обстеження грудей, які цього місяця традиційно здійснюються в різних державних медичних закладах. Водночас “рожевий жовтень” — це чудова нагода бізнесу заявити про свою соціальну діяльність. Долучаючись до благодійних проектів, бренди істотно покращують свою пізнаваність, адже вони одразу опиняються у центрі актуальних новин, а також поліпшують продажі, оскільки люди краще купують продукцію, кошти з продажу якої ідуть на добру справу.

Незважаючи на те, що основна інформаційна активність про рак грудей відбувається у жовтні, значна кількість благодійних фондів та комерційних організацій розпочинають спільні проекти вже у вересні, аби в другому місяці осені мати максимальний результат.

Нагадаємо, що мета “рожевого жовтня” — підтримати жінок, хворих на рак грудей, а також підвищити культуру профілактичних мамологічних обстежень. Адже щодня 39 українок чують діагноз — рак молочної залози. На жаль, 18 з них помирають. Такий високий рівень смертності на це захворювання в Україні здебільшого спричинений пізніми зверненнями хворих жінок до лікаря, оскільки рання діагностика рятує життя у 96% випадків.

Тому ми запрошуємо бізнесменів, представників брендів і засобів масової інформації до співпраці. Адже саме благодійний фонд «Квітна» став локомотивом просвітницької діяльності щодо здоров’я молочної залози в Україні.

Добавить комментарий