IMG_5229

Напередодні Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби з раком молочної залози в Києві з’явилось ще сім білбордів соціальної реклами «Обіцяй собі берегти себе». Проект, ініційований Благодійним Фондом «Квітна», покликаний популяризувати профілактику та своєчасну діагностику патологій молочної залози.

З яскравих плакатів українські селебрітіс – Олена Кравець, Наталія Могилевська та Уріель Штерн – закликають жінок приділити собі хоча б раз на рік лише одну годину, щоб сходити до мамолога та зберегти власне життя.

IMG_5235IMG_5237IMG_5231

Для кожного з них поява на плакатах – не просто данина моді на благодійність. Це свідома позиція відомих і небайдужих людей привернути увагу тисяч українок до кричущої проблеми. Адже щороку в Україні від виліковної в цивілізованому світі хвороби помирає майже половина із 15 тисяч жінок, у яких діагностують рак молочної залози.

Щоб достукатись до більшої аудиторії жінок, Олена Кравець, Наталія Могилевська та Уріель Штерн записали проникливі відео-звернення.

IMG_5238

Мама, дружина і дочка, а також учасниця  студії «Квартал 95» Олена Кравець: «Твоє життя важливе для багатьох. Сходи до мамолога».

IMG_5233

Легендарна артистка Наталія Могілевська: «Ми всі так прагнемо бути успішними, так поспішаємо, часом забуваючи про себе та своє здоров’я» . Приділи собі лише одну годину на рік – сходи до мамолога. Будьте щасливі і бережіть себе.

IMG_5232

Засновник Благодійного Фонду «Квітна» Уріель Штерн: «Я зрозумів, що потрібно засукати рукава та відкрити фонд, щоб кожна українська жінка була здоровою та щасливою». З миру по нитці і ми вирішимо проблему раку молочної залози.

IMG_5226

Добавить комментарий