2022-02-06 17.00.25

Завдяки сприянню Київської міської державної адміністрації в українській столиці встановлено 20 білбордів, 20 сітілайтів та 30 метролайтів із соціальною рекламою «Обіцяй собі берегти себе» та «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі». Інформаційно-просвітницькі кампанії Благодійного фонду «Квітна», які пропагують профілактику та ранню діагностику раку молочної залози, прикрашатимуть вулиці Києва до квітня 2022 року.

Зірками, зображення і звернення яких розміщено на рекламних носіях, стали: співачка Наталя Могилевська, психологиня Наталя Холоденко та громадський діяч і філантроп Уріель Штерн. Українські селебріті нагадуватимуть жінкам про важливість візиту до мамолога.

В нинішніх українських реаліях заклик до обстеження грудей звучить як ніколи актуально. Адже за даними Національного канцер-реєстру України, щороку в країні рак молочної залози діагностують у близько п’ятнадцяти тисяч жінок. На жаль, майже половина з них помирають. Водночас в інших європейських державах у 95% випадках захворювання вдається вилікувати. Запорукою одужання є рання діагностика та своєчасне лікування захворювання.

2022-02-06 17.00.21

«Рак молочної залози — це не лише біда однієї конкретно взятої родини. Це проблема всього суспільства і вирішувати її потрібно також разом. Тому регулярна підтримка Київської міської державної адміністрації проектів Фонду є дуже актуальною та значущою. Дякую працівникам адміністрації та її керівнику Віталію Кличку за небайдужість і соціальну відповідальність, – говорить засновник БФ «Квітна» Уріель Штерн. – Завдяки спільним зусиллям нам вдасться привернути увагу жінок до важливості профілактики захворювання. Наші квітучі українки не повинні помирати від раку молочної залози. Вони мають берегти себе».

2022-02-06 17.00.17

Добавить комментарий