укр

Вже більше чотирьох місяців кожен українець та українка на своєму «фронті» стоїть на захисті свого життя, своїх дітей, свого майбутнього, своєї Батьківщини. Благодійний фонд «Квітна» також продовжує безупинно і натхненно працювати задля збереження життя і здоров’я українців.

У червні ми отримали важливе визнання, на яке навіть не очікували, особливо зважаючи на війну, що продовжується. Благодійний фонд «Квітна» посів високе друге місце у національному конкурсі «Благодійна Україна — 2021» у секторі «Благодійність в охороні здоров’я». Дякуємо за високу оцінку наших ініціатив та роботи Фонду, ми і надалі працюватимемо задля кращого майбутнього України.

Наприкінці червня 2022 року до Благодійного фонду “Квітна” звернулася мама українських захисників Тетяна Омельченко, яка другий рік поспіль лікується від раку молочної залози і мріє одужати, аби дочекатися своїх рідних з фронту. Наразі вона проходить лікування таблетованою хіміотерапією, і щомісяця на лікування жінці потрібно щонайменше 27 000 грн. Долучитися до збору можна за посиланням. Найбільша мрія сьогодні Тетяни – дожити до перемоги України та зустріти своїх синів і чоловіка з фронту неушкодженими. Жінка, борючись з раком, докладає максимум зусиль для допомоги нашим героям. А ми з вами можемо допомогти їй самій.

На сайті та у соціальних мережах БФ «Квітна» продовжує зʼявлятися велика кількість життєво важливих матеріалів і статей. Запрошуємо долучитися та знати прості та важливі правила.

Сайт

Facebook

Instagram

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. Зокрема, наш добрий друг БФ «Монофонд» 7 червня надіслав 540 грн на рахунок БФ «Квітна» в рамках проекту «Гривня в день».

Крім того, у червні від фізичних осіб на рахунок Фонду надійшло 27 067,16 грн.

У тому числі завдяки й цим коштам нам вдалося реалізувати:

  • Придбання медичних засобів та ліків – 18 006,21грн;
  • Створення та просування інформаційних матеріалів із профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози — 33 578,14 грн.

Дорогі українці, бережіть себе та будьмо сильними!

Разом ми переможемо!

Все буде Україна!

Добавить комментарий