укр

Благодійний фонд «Квітна» виграв грант від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями у розмірі 15 тис доларів на придбання необхідного обладнання в Національний інститут раку.

Для нас це дуже почесно та приємно, адже для отримання гранту Фонд пройшов повну перевірку, підтвердив чесність, а головне – ефективність своєї роботи. Ще й у такий непростий час.

Благодійний фонд «Квітна» звернувся до UICC в березні 2022 року. Коли київська область страждала від навали окупантів, ми шукали можливості допомогти Національному інституту раку України «закрити» їхні потреби з медикаментами та обладнаннями. І нам це вдалося.

8 липня 2022 року Фонд отримав кошти на свій розрахунковий рахунок і вже почав процедуру замовлення та придбання того обладнання, що наразі необхідне НІР. Після завершення процедури придбання та поставки обладнання і реактивів в Україну, воно одразу ж буде передане в НІР.

Міжнародний союз боротьби з онкологічними захворюваннями (The Union for International Cancer Control) – це головна оргнізація світу, що займається проблемами онкологічних захворювань та регулює їхнє вирішення. Саме за ініціативи UICC 4 лютого було проголошене Всесвітнім днем боротьби проти раку, коли увага всього світу привертається до цих захворювань, аби якомога ефективніше сприяти новим здобуткам у цій сфері.

БФ «Квітна» висловлює вдячність Міжнародному союзу боротьби з онкологічними захворюваннями за довіру та допомогу! Нам надзвичайно приємно, що робота Фонду пройшла перевірку та одобрена на такому рівні. Це показник чесної, відкритої та ефективної діяльності.

Ми продовжуємо свою роботу задля здоров’я та процвітання, а підтримати наші ініціативив можна тут.

Добавить комментарий