IMG_0731

Сьогодні, 26 липня 2022 року, Благодійний фонд «Квітна» передав два укомплектовані рюкзаки парамедика на потреби міста Ірпінь Київської області. Це стало можливим завдяки наданню цих рюкзаків Міжнародною благодійною організацією «Міжнародний фонд сприяння і розвитку освіти, культури і благодійності «Міцва» для БФ «Квітна». Дуже дякуємо нашим партнерам за цю важливу допомогу.

На передачі рюкзаків були присутні директор Благодійного фонду «Квітна» Григорій Колодач та керуючий справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитро Негреша.

За словами пана Дмитра, ці рюкзаки будуть корисними бійцям Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1, та будуть спрямовані саме туди. Він подякував за надання допомоги у складні для кожного часи та наголосив на актуальності саме такого спорядження для хлопців.

IMG_0727

«Ми дуже раді допомогти. Хочу подякувати засновнику БФ «Квітна» Уріелю Штерну за сприяння та нашим партнерам, які змогли надати ці рюкзаки. Ми працюємо і  намагатимемося допомагати і надалі», — сказав директор БФ «Квітна» Григорій Колодач.

Наповнення рюкзаків – це обладнання та медикаменти, необхідні для надання першої кваліфікованої медичної допомоги у разі поранення, травмування тощо.

IMG_0738 IMG_0722

Нагадаємо, місто Ірпінь – одне із тих міст Київської області, яке від початку повномасштабного вторгнення рф зазнало найбільших руйнувань та знущань загарбників.

19 квітня 2022 року засновника БФ «Квітна» Уріеля Штерна призначено позаштатним радником із гуманітарних питань Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

Добавить комментарий