9506777473137159_925f8521

Буває так, що люди тобі малі. Ти одягаєш їх і розумієш: боляче дихати. Не потрібно бути з тими, хто заважає нам дихати або обмежує руху. Коли відносини при будь-якому незручному русі розповзаються по швах, втрачають форму, колір — це не відносини. І зовсім неважливо про любов, або про дружбу, або про партнерство йдеться. Все моє — воно про свободу і кохання, а в любові, як відомо, страху немає.

Багатьом подобається носити такий морально-повчальний корсет з чужих установок і правил. Вони затягують його тугіше і роблять талію там, де її ніколи не було, а все заради того, щоб виглядати слабкою, доброзичливою, жіночною.

Однак, якщо в вас є вроджений або вироблений внутрішній стрижень — не надягайте тісних вам людей, щоб не розійшлося по швах. Якщо кожен день доводиться терпіти, долаючи незручності, затискаючи себе, то навіщо такі друзі, чоловіки, жінки, потрібні? Неможливо терпіти все життя.

Хороші відносини — це як хороший светр. По погоді, в міру м’який, теплий, зручний, захищає від холоду, але не обмежує в рухах, дозволяє дихати без болю і не коле бирками ніжну шкіру

Останівка 

Добавить комментарий