Stop Domestic Abuse Statistics Image (1) -    PosterMyWall (2)

В перші дні літа хвора на рак молочної залози Галина Ковальова отримала життєво необхідні ліки, які допоможуть їй протистояти онкологічному захворюванню упродовж червня 2023 року. Медикаменти для лікування жінки, вартістю 11 130 грн, оплатив Благодійний фонд “Квітна”.

Більш ніж пів року БФ “Квітна” допомагає ВПО з Харківщини Галині Ковальовій долати онкологічне захворювання, майже щомісяця купуючи їй ліки. Загалом фонд придбав жінці медикаментів на суму 58 659, 77 грн. Гроші на лікування Галини зібрані за допомогою благодійних внесків до БФ “Квітна” від небайдужих людей та організацій.

Окрім раку грудей, Галина має цукровий діабет і захворювання серця, що істотно вливає на терапію та одужання від основного захворювання. На жаль, жінка не має змоги самостійно оплачувати лікування, тож БФ “Квітна” продовжує збір коштів на придбання медикаментів для неї.

Здійснити благодійний внесок можна кількома способами:

  • LiqPay на сайті БФ “Квітна”. Переходьте за посиланням: Галина Ковальова — Kvitna (https://kvitna.org/9053-galina-kovalova.html) і натискайте “Допомогти”;
  • Перераховуйте гроші на розрахунковий рахунок з призначенням “Галина Ковальова”: UA193052990000026005026805254.

Добавить комментарий