укр

Травень 2023 року став дуже важливим для всього колективу Благодійного фонду «Квітна». Адже саме у цей місяць почала свою роботу Пересувна медична платфома. Ми тривалий час докладали максимум зусиль, аби це стало реальним і нарешті жінки отримали можливість проходити важливі обстеження безкоштовно.

Першим населеним пунктом, куди завітала Пересувна медична платформа стало місто Біла Церква Київської області. Десять жінок змогли пройти обстеження, отримати фахову консультацію та подальші рекомендації від медиків. Нагадаємо, штат медичного персоналу та вся медична частина роботи Платформи здійснюється за договором та на базі ліцензії лікувального закладу ТОВ «Медікал Вентера Груп».

Детальніше про саму ініціативу читайте за посиланням: https://kvitna.org/9483-peresuvna-medichna-platforma-zapracyuvala-v-ukra%d1%97ni.html

Про деталі проекту також розповів директор БФ «Квітна» Григорій Колодач: https://kvitna.org/9447-grigorij-kolodach-peresuvna-platforma-zapracyuye-vzhe-u-travni.html

Фонд разом із партнерами продовжує сприяти вчасному проходженню обстежень. До Дня матері Благодійний фонд “Квітна” спільно зі Спеціалізованим мамологічним центром провели розіграш безкоштовних обстежень молочних залоз. Всього шість жінок отримали можливість безоплатно перевірити здоров’я молочних залоз, вигравши три цифрові мамографії та три УЗ-дослідження.

3 травня 2023 року Благодійний фонд “Квітна” придбав хворій на рак молочної залози Галині Ковальовій медикаменти. Препарати допоможуть жінці долати захворювання упродовж третього весняного місяця. Цього разу жінка отримала ліки на суму 9 974 грн.

Прекрасні новини від нашої підопічної, яка завершила лікування. Благодійний фонд “Квітна” оплатив перше, здійснене в ремісії, КТ молочних залоз Наталії Морозовської — раку не виявлено! Вартість обстеження склала 5 680 грн.

Також на нашому сайті продовжуть виходити освітні матеріали, зокрема за травень можна детальніше вивчити такі теми:

  1. Лампектомія в лікуванні РМЗ: https://kvitna.org/9501-lampektomiya-v-likuvanni-rmz.html
  2. Метаболізм: причини і наслідки сповільнення, методи покращення: https://kvitna.org/9522-metabolizm-prichini-i-naslidki-spovilnennya-metodi-pokrashhennya.html

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. У травні 2023 року на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 57 258, 80 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Оплата лікування та придбання медикаментів – 18 840,45 грн;
  • Оплата медичного обладнання та витратні матеріали – 85 838,53 грн;
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 117 503,98 грн.

 Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий