Mustard Quran Study Invitation Facebook Post -    PosterMyWall

Мама українських захисників Тетяна Омельченко отримала життєво необхідні медикаменти на лікування у червні. Цього місяця Благодійний фонд “Квітна” придбав хворій на рак молочної залози жінці ліків на суму 20 749 грн. Це вже дев’ята адресна допомога Тетяні, здійснена фондом.

Тетяна Омельченко — мама українських воїнів, які з перших днів повномасштабної війни захищають Батьківщину від ворога. Третій рік поспіль жінка проходить лікування від раку грудей і має часткові успіхи. Хоча хвороба, на жаль, поки що не відступила остаточно, постійний прийом медикаментів допомагає стримувати захворювання і підтримує роботу її організму.

Майже рік БФ “Квітна” збирає кошти та купує Тетяні медикаменти. Загалом вартість місячного курсу лікування становить більше 20 000 грн. Допомагати жінці фонду вдається завдяки підтримці небайдужих людей та організацій, які здійснюють донати на її лікування.

08.06.2023 3

Зробити благодійний внесок на лікування Тетяни Омельченко можна кількома способами:

  • LiqPay на сайті БФ “Квітна”. Переходьте за посиланням: Тетяна Омельченко — Kvitna (https://kvitna.org/8640-tetyana-omelchenko.html) і натискайте “Допомогти”;
  • Перераховуйте гроші на розрахунковий рахунок з призначенням “Тетяна Омельченко”: UA193052990000026005026805254.

Добавить комментарий