Breast Cancer Awareness -    PosterMyWall (4)

28 серпня 2023 року Галина Ковальова отримала медикаменти для лікування у вересні. Цього разу Благодійний фонд “Квітна” придбав препарати для хворої на рак грудей жінки на суму 11 085 грн.

По допомогу на лікування онкологічного захворювання Галина звернулася до фонду восени минулого року. Відтоді БФ “Квітна” вже дев’ять разів забезпечував її життєво необхідними медикаментами.

28.08.2023 22Окрім протипухлинних препаратів підопічна фонду отримує медикаменти для відновлення печінки та поліпшення роботи інших органів. Завдяки лікуванню стан здоров’я жінки істотно покращився. Майже повністю відновилася печінка, яка дуже постраждала від прийому хіміотерапії. Також стабілізувалися показники лейкоцитів та гемоглобіну у крові, що тривалий час трималися на критично низьких позначках.

Хоча Галині потрібно і надалі приймати медикаменти, адже загроза її життю остаточно не зникла, але зараз шанси жінки на досягнення ремісії істотно зросли, а також покращилося самопочуття.

“Я дуже вдячна колективу фонду “Квітна”, що стільки часу підтримуєте мене і допомагаєте в лікуванні. Окреме дякую кожній людині, яка перераховує кошти на моє лікування. Це не лише допомагає боротися з раком, але і дуже мене надихає бути стійкою та радіти кожному новому дню”, — ділиться своїми почуттями Галина Ковальова.

28.08.2023 11

Нагадаємо, що придбання ліків для підопічної БФ “Квітна” здійснюється за допомогою благодійних внесків небайдужих людей та організацій.

Підтримати жінку на шляху до одужання може кожен, здійснивши донат кількома способами:

  • LiqPay на сайті БФ “Квітна”. В шапці профілю фонду обираєте розділ “Допомогти” — “Галина Ковальова” і натискаєте кнопку “Допомогти” під її світлиною (https://kvitna.org/9053-galina-kovalova.html);
  • Перераховуйте гроші на розрахунковий рахунок з призначенням “Галина Ковальова”: UA193052990000026005026805254.

Добавить комментарий